OFPOF

Chelsea, Diego Costa Konusunda Kızgın

-
376
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Chelsea, Diego Costa Konusunda Kızgın
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Sezon başında takımda düşünülmeyen ve sadece Atletico Madrid ile anlaşma yapabileceğini açıklayan oyuncu için yönetimin sabrı dolmuş durumda.

Yaz dönemi transfer sezonunda sahip olduğu cezadan dolayı sessiz kalan ve özellikle de eski yıldız forvet oyuncusu Diego Costa için anlaşma sürecini ve teklifini Ocak ayı ara transfer dönemine ertelemek zorunda kalan Atletico Madrid kulübü oyuncunun sahip olduğu davranışını beğenmediğini belirtmiş ve takımın kampına katılmayı reddeden oyuncuya bir an önce antrenmanlara başlaması yönünde tavsiyede bulunmuştu. Çünkü ara dönemde hazır olarak kadrosuna katmak isteyen Simone yönetimindeki Atletico Madrid tehlikenin de henüz farkında değil.

Atletico dışında birçok takımın Diego ile anlaşma yapmak istemesi ancak Diego Costa’nın yalnızca eski kulübü Atletico Madrid ile anlaşma yapmak istemesi ve diğer kulüplerin tekliflerini reddetmesinden dolayı Chelsea yönetimi Atletico Madrid’İn 57 milyon £ bonservis bedeli teklifini yükseltmesini isteyecek ve ilk gelen tekliflerde biraz zorlama yapacak gibi görünüyor.

Bunun üzerine ise İspanyol kulübünün oyuncuda ısrar edip etmeyeceği tahmin edilemiyor. Ancak finansal açıdan zor günler geçiren Atletico’nun formsuz bir oyuncuya bu kadar yüksek ücret ödenmesi de pek muhtemel görünmüyor.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık