OFPOF

Chelsea, Alex Oxlade Chamberlain'e Olan İlgisini Arttıyor

-
341
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Chelsea, Alex Oxlade Chamberlain'e Olan İlgisini Arttıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Conte takımına katkı yapmakta ısrarcı ve konuşulan isimlerden biri Alex Oxlade Chamberlain.

Chelsea kulübü, Portsmouth, İngiltere doğumlu İngiliz futbolcu 20 yaşında, Ağustos 2011 tarihinde yaklaşık 12 milyon Pound'luk bir ücretle Arsenal FC takımı ile sözleşme imzalayan ve genel olarak kanat mevkiinde görmeye alışık olduğumuz Alex Oxlade Chamberlain için Arsenal’in kapısını çalmaya hazırlandığı iddia edildi.

Chelsea, Arsenal'in sözleşmeli isyancı Alex Oxlade Chamberlain'teki ilgisini artırdı ve İngiltereli yıldız futbolcu için 35 milyon avroya kadar teklif sunulabileceği iddiası yayınlandı. Antonio Conte, transfer penceresi kapanmadan önce takviye temin etmeye kararlı bir duruş sergiliyor ve Oxlade-Chamberlain, sadece bir yıl kalan Emirates'teki sözleşmesini uzatma konusunda herhangi bir umut işareti göstermedi. Bu da Chelsea’nin elini daha da güçlendiriyor çünkü yıldız futbolcu gelecek sezon bonservissiz bir şekilde istediği takıma gidebilir.

Heyecan verici bir sağ kanat olarak değerlendirilen Alex Oxlade Chamberlain için all-aksiyon rolünde başarılı olma özelliklerine sahiptir.

Arsene Wenger tutumlu kaldığı süre Alexis Sanchez ayrılmayacak, Oxlade-Chamberlain'in belirsiz geleceği ile birlikte oyuncu mevcut sistemde genelde sol kanatta forma giyecek gibi görünüyor ve bu da oyuncu için bir dezavantaj çünkü genel olarak sağ kanatı tercih ediyor.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık