OFPOF

Benjamin Mendy, Manchester City Yolunda

-
301
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Benjamin Mendy, Manchester City Yolunda
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Manchester City, Monako'nun defans oyuncusu Benjamin Mendy ile 52 milyon pound değerinde bir anlaşmaya doğru gidiyor...

Açıklamaya göre Manchester City, Monaco'nun defans oyuncusu Benjamin Mendy'ye 52 milyon pound tutarında bir anlaşmaya vardı.

Geçen yaz Marsilya'dan Monako'ya katılan 23 yaşındaki Fransız sol ayak, geçen sezon kulüpte 34 maçoynamış ve 17 yılda ilk Ligue 1 unvanını kazanmalarına yardımcı olmuştu. Bedeli bu ayın başında sağ bek Kyle Walker için City tarafından ödenen 45m'lik ve geçen yaz ortasında John Stones'un geri plana atacağı 47.5m'lik anlaşmayı gölgede bıraktı.

Manchester City sözleşmeyi henüz doğrulamadı. 

Mendy, İngiltere'nin uluslararası transferleri Portekizli orta saha oyuncusu Bernardo Silva (£ 43m) ve Brezilyalı kaleci Ederson Moraes (£ 35m) işe alımını takiben Premier League Club'ın yaz aylarının dördüncü önemli imza oyuncusu olacak ve harcamaları 175 milyon sterlin aşacak.

Bir başka iddiaya göre City ayrıca Real Madrid'in 26 yaşındaki Brezilya sağ-arka Danilo'suyla da ilgileniyor.

Perşembe günü Houston'da manchester united'a karşı hazırlık maçı öncesinde menajer Pep Guardiola, kulübün üç ya da dört oyuncuyla konuştuğunu söyledi.

Guardiola "Oyuncularımız için seçeneklerimiz var, ancak anlaşma bitene kadar, diğer kulüplere saygımızdan, bir şey söyleyemem." diyerek sözlerini kapattı.

Kaynak: bbc.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık