OFPOF

Barcelona ve Coutinho İlişkisi Diriliyor

-
239
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Barcelona ve Coutinho İlişkisi Diriliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Katalan gazetesi Outlet Sport Coutinho’nun yöneticilere Ocak ayında Barcelona’ya taşınmak istediğini belirttiği iddia edildi.

Outlet spor gazetesi Coutinho'nun Liverpool yetkililerine Barselona'ya taşınmak istediğini tekrar söylediğini yazdı. Liverpool'un sahipleri Fenway Sports Group ve oyuncunun temsilcileri arasındaki görüşmelerin bir transfer ihtimalini resmen "dirilttiğini" belirtti.

Liverpool'un yaz aylarında Camp Nou'dan gelen üç büyük teklifi reddetmesine rağmen, Liverpool'un Brezilyalı uluslararası yıldızı Coutinho'yu satma ihtimalini düşünmeye başladı ve oyuncunun Ocak ayında satılabileceği iddia edildi.

Katalan gazetesi Outlet Sport gazetesi Barcelonalı yetkililerin de bu ihtimal karşısında umutlarını şimdiye kadar koruduklarını ve onların da bir an önce çalışmalara başlayabileceklerini belirtti.

Lige istediği gibi bir başlangıç yapamayan Liverpool bu transfer sayesinde hem cebini dolduracak hem de devre arasında eksik bölgelerine transfer yapabilecek maddiyata sahip olacak. Yalnızca Coutinho ile şampiyon olunmayacağını daha önceden de belirten dünyaca ünlü teknik direktör Jurgen Kloop’un da artık oyuncuda fazla ısrarcı olmayacağı ve takımın bütününü düşündüğü belirtildi.

Kadrosunu korumak ve bu sezon aç olduğu Premier lig şampiyonluğuna ulaşmak isteyen ancak beklenen başlangıcı yapamayan Liverpool her ne kadar toparlanma umutları içerisinde olsa da yıldız oyuncu sezon sonunda veya daha sonraki dönemlerde bu kadar yüksek ücretlere satamayabilir.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık