OFPOF

Barcelona, Philippe Coutinho Defterini Kapattı

-
366
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Barcelona, Philippe Coutinho Defterini Kapattı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

72 milyon, 90 milyon ve 118 milyon poundluk teklifleri ile eli boş dönen Katalan ekibi yıldız oyuncunun transferinden vazgeçti.

Barca, Brezilyalı uluslararası yıldız Coutinho için üç teklifte de başarısız oldu ve Merseysiders herhangi bir fiyata satılmayacağı düşüncesinden taviz vermeyi reddetti.

118 milyon poundluk son teklif ile birlikte de Liverpool kapılarını Barca’ya karşı kapatmıştı ve bunun üzerine Katalan ekibi yöneticileri yıldız oyuncunun transferinden vazgeçmek zorunda kaldıklarını belirtti.

Liverpool taraftarının da çok beğendiği isim olan Coutinho’nun takımdan ayrılmaması gerektiği konuşuluyordu ve bu haber sonrasında taraftarlar da yıldız oyuncunun takımda kalması ile sevince boğuldu.

İlk olarak 72 milyon pound teklif sunan Barcelona eli boş dönmüştü, ardından fiyat artışına giden Katalan ekibi bu sefer 90 milyon poundluk bir teklif ile Liverpool’un kapısını çaldı ancak yine Liverpool taviz vermeyerek yıldız oyuncuyu satmak istemediklerini belirtti.

Bu sezon şampiyonluk yarışında yer almak isteyen Jurgen Klopp'un ekibi hem var olan güçlü kadrosundan taviz vermemesi ile hem de transfer sezonu boyunca harıl harıl çalışan bir ekip ile gündeme geliyordu.

Ayrıca Katalan ekibi yöneticileri yıldız oyuncu için çok geç görüşmelere başladıklarını da itiraf etti.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık