OFPOF

Barcelona İçin Coutinho Cepte

-
403
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Barcelona İçin Coutinho Cepte
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yıldız oyuncu için kulübü Liverpool 90 milyon sterlin teklif etmişti ve Katalan ekibi bu ücreti ödemeye hazır.

Dünyaca ünlü Sun gazetesine göre Neymar’ın rekor bir ücret ile transfer olmasından sonra kasasını dolduran Barcelona Liverpool'lu Coutinho için istenilen ücreti verebilir. Philippe Coutinho ile haftalarca bağlantı kurduğu bilinen Katalan ekibi Sun gazetesine göre bu yıldız futbolcuyu artık çantaya koydu.

Liverpool ısrarla 90 milyon sterlin ücret istediği daha öncesinde ise Barcelona’nın toplamı 70 milyon sterlini bulan bir ücret teklif ettiği biliniyordu ancak buna rağmen yıldız futbolcu için Barcelona 90 milyon sterlini de ödemeye hazır ancak bir an önce transferi bitirmektense çantasında bekletmeyi tercih ediyor.

Liverpool’un dünyaca ünlü teknik direktörü Jurgen Klopp, satılık olmadığını vurguladığı Coutinho için "beş yıllık yeni bir anlaşma hazırlıyor" açıklamasında bulunmuştu.

Ancak bu transferin kızışmaya girmesini ve yıldız futbolcuyu elinde tutmak istediği de bilinmesine rağmen iyi bir teklifin reddedilemeyecek olma ihtimali de oldukça yüksek.

Ayrıca Sun gazetesi Liverpool'un Southampton'daki defans oyuncusu Virgil van Dijk'e olan ilgisini azaltmaya başladığını ve bu eksikliği kadro içerisinden giderebileceklerini çünkü oyuncu için çok yüksek rakamların istendiğini belirtti.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık