OFPOF

Barcelona Gözünü İngiltere’deki Yıldızlara Dikti

-
345
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Barcelona Gözünü İngiltere’deki Yıldızlara Dikti
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Neymar’ın ayrılması ile birlikte Barcelona teknik direktörü Ernesto Valverde Philippe Coutinho ve Eden Hazard’ı izlemeye aldı.

Dünyaca ünlü Sun gazetesine göre Barcelona teknik direktörü Ernesto Valverde’nin Neymar’ın takımdan ayrılması ile birlikte gözünü her ne kadar Mbappe’ye dikmiş olsa da hem Ronaldo faktöründe hem de oyuncu ile uzun süredir ilgilenmelerinden dolayı bu oyuncunun Real Madrid’e daha yakın olabileceğini tahmin ediyor ve bu yüzden de gözünü İngiltere’deki yıldızlara çeviriyor.

Sun, son haberinde Barcelona yönetiminin teknik direktör Ernesto Valverde’nin tavsiyesi üzerine Philippe Coutinho ve Eden Hazard gözlem altına alındı ve yakın süre içerisinde tekliflerin sunulabileceğini açıkladı.

Her iki oyuncu ile de anlaşma mümkün görünüyor çünkü iki oyuncunun da kulübü olan Chelsea ve Liverpool bu oyuncuları nakit geliri sağlamak adına ve performanslarından aman aman memnun olmamalarından dolayı satabilir.

Jurgen Klopp’un öğrencisi Philippe Coutinho için kulüp 100 milyon sterlin aşan bir ücretin talep edilebileceğini belirten Sun gazetesi Barcelona’nın bu ücreti ödeyebileceğini belirtti.

Arda Turan, Denis Suarez ve Rafinha'yı ise takasta kullanabilecek Barcelona ekibi bu oyuncuları elinde bulundurması ile oldukça şanslı denilebilir.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık