OFPOF

Barcelona, Di Maria ile Anlaşma Sağladı

-
390
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Barcelona, Di Maria ile Anlaşma Sağladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

50 milyon avro bonservis bedeli ödeyecek İspanyol devi, oyuncu ile de her konuda anlaşma sağladı.

Katalan gazetesi Sport, “Ne düşündüğünüzü biliyoruz, fakat bu bir aldatmaca değil.” diye başlıkladığı iddiada Barcelona'nın eski Real Madrid yıldızı Angel Di Maria'yı Nou Camp'a getirmesi için 50 milyon avroluk bir bonservis bedeli üzerinde anlaşmaya vardığını bildirdi.

Barcelona için transfer sezonunun kaybedenlerinden biri olarak tanımlanması Neymar’ın kaybedilmesi ve yerinin henüz doldurulamamış olması ile birlikte hem taraftarlar arasında hem de yönetimde tepki cümlelerinin de artmasına sebep oluyor.

Lionel Messi'nin sözleşmesinde sadece bir yıl kaldığı halde daha öncelerde sözleşme şartları konusunda anlaşma sağlanmış olsa da henüz resmi bir imzanın atılmamış olmasından dolayı da taraftarlar ve yönetim oldukça endişeli.

Ancak Messi ayrıca Arjantinli arkadaşı Di Maria’nın takıma katılmasında da önemli bir rol üstleniyor.

PSG, Neymar'ı Fransanın başkenti Paris’e getirmek için 200 milyon avroluk para harcaması yaptıktan sonra Financial Fair Play için tüm ekonomisini gözde geçirmek zorunda ve bu yüzden de Di Maria’nın satışı önemli bir derece etki yaratabilir ve bu da Barcelona’nın elini kolaylaştırıyor.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık