OFPOF

Bale İçin Kırmızı Alarm

-
367
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bale İçin Kırmızı Alarm
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dünyaca ünlü Star News Real Madrid’in yıldız futbolcunun gidişine izin vereceğini iddia etti.

Mbappe transferinde artık sona yaklaştığı iddia edilen İspanyol devi Real Madrid kulübünde teknik direktör Zidane’nın Bale’i ilk 11’de pek düşünmediği ve yıldız oyuncunun takımdan gönderilmesine onay verileceği iddia edildi.

Her ne kadar Bale takımda kalmaktan memnun olduğunu belirtmiş olsa da geçtiğimiz hafta İngiliz devi manchester united da Gallerli yıldız için girişimlerde bulunmuş ancak Bale’in bu açıklamalarından sonra transfer girişim umutsuzca sonlanmıştı. Ancak son gelişmeler ile birlikte teknik direktör Zidane da transfer sezonunun son anına kadar her an her şeyin olabileceğini söylemesi birçok takımın Bale konusunda girişim yapabileceğini dolaylı bir şekilde belirtmişti. Mbappe’nin gelişi ve İsco’nun da güçlü performansı ile birlikte takımdan yavaş yavaş soyutlanmaya başlayacağı iddia edilen Bale’in dünya kupası hazırlıklarında ve olası katılımında ülkesinin milli takımında yer almayabilir veya düşük performans sergileyebilir çünkü sezonun büyük bir bölümünü yedek kulübesinde geçirebilir.

Bu yüzden de Bale fikrini değiştirmek zorunda kalabilir ve İngiliz ekiplerinden Manchester United ile yeniden masaya oturabilir ve anlaşma yapabilir.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık