OFPOF

Atlanta United, Carlos Carmona'yı Gönderdi

-
4.6b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Atlanta United, Carlos Carmona'yı Gönderdi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bir dönem için gelecek vaadeden oyuncu olarak görülen Carlos Carmona ülkesine dönüyor.

1 Ağustos 2010 tarihinde Reggina kulübünden Atlanta'ya transfer olan ve o dönem oldukça umut vaadeden yıldız oyuncu, sonraki dönemlerde sürekli devam eden bir performans düşüklüğü yaşadı ve futbolseverleri hayal kırıklığına uğrattı. Son olarak 6 Şubat 2017 tarihinde amerika MLS temsilcilerinden Atlanta United FC'ye transfer olan Carlos Carmona, Şili milli takımı ile de 51 karşılaşmada forma giyme başarısı gösterdi.

Merkez orta saha, ön libero ve sağ kanat mevkilerinden oynayabilen Carlos Carmona, ülkesi ekiplerinden CSD Colo-Colo’ya transfer olmaya hazırlanıyor. Şili'nin başkenti Santiago şehrinin bir futbol kulübü olan CSD Colo-Colo, Şili Premier Ligde şu an ilk sırada yer alıyor ve tecrübeli oyuncu ile birlikte merkez orta sahasını da güçlendirmeyi planlıyor.

Atlanta United ile sona eren MLS ligde 32 karşılaşmaya çıkan Carlos Carmona, play off mücadeleleri de dahil olmak üzere iki gol ve iki asistlik bir performans sergileyebildi. Şili milli takımı için önemli bir oyuncu olan Carlos Carmona, kariyerini de bu kulüpte sonlandırmak istediğini belirtti ancak henüz transfer detayları resmi olarak açıklanmadı.

Kaynak: espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık