OFPOF

Arsenal, Arda Turan'ın Barcelona Sürgününü Sona Erdirecek

-
382
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Arsenal, Arda Turan'ın Barcelona Sürgününü Sona Erdirecek
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Sezon başından bu yana kadroya giremeyen yıldız oyuncu için Arsenal devreye giriyor.

Barcalı yetkililer Arda Turan için düğmeye basıyor. Bir süredir takımı ile bazı problemler yaşayan ve bir türlü kendine kadroda yer bulamayan yıldız oyuncu için Ocak yolunda Ada yolu gözüküyor. Arsene Wenger Ocak dönemi transferleri için yetkililere bir liste hazırladı ve bu listede Arda Turan da yer alıyor. Dünyaca ünlü Mail gazetesine Barcelona’da hayal kırıklığı yaşatan türk yıldız oyuncu düzenli forma giyebileceği Arsenal’a transfer olmak için kolayca ikna edilebilir.

Bu sezon neredeyse hiç kadroya giremeyen yıldız oyuncu için teknik direktör aslında hazırlık kampında mesajı vermişti. Bir hazırlık karşılaşmasında 21 kişiye forma giydirirken yalnızca Arda’yı oynatmayan teknik direktör sezon içinde onu kadroda düşünmediğini açıkça belirtmişti.

Ve Mail, Türkiye'deki raporları gerekçe göstererek, Arsenal’a bu transfer dönemi boyunca yıldız oyuncunun eski kulübü Galatasaray’ın da rakip olabileceğini belirtti.

Eski Atletico Madrid orta saha oyuncusu Turan için ayrıca kulüp yetkililerinden sızan habere göre "Yeni yıl penceresi açıldığında potansiyel müvekkillere sunulacak" iddası da belirtildi.

Arsenal'in 30 yaşındaki temsilcileriyle temasa girdiği ve 2020 yılına kadar sözleşmeli olmasına rağmen bir anlaşmanın yapılabileceğine inanılıyor.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık