OFPOF

Angel Di Maria Barcelona'ya Katılabilir

-
228
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Angel Di Maria Barcelona'ya Katılabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Arda Turan'ın ayrılışına kesin gözü ile bakılırken yerine Angel Di Maria'nın adı geçmeye başladı.

Bu sezon hem La Liga’da hem de Şampiyonlar Ligi’nde rakibi Real Madrid’in gerisinde kalan Barcelona gelecek sezonun kadrosunu şimdiden kurabilmek için kolları sıvadı.

Arda Turan ve diğer transferlerden bu sezon pek verim alamayan ve dalga performans sergileyen futbolculardan dolayı birçok oyuncu ile yollarını ayırmayı planlayan Katalan ekibi, gözünü eski Real Madrid’li şu an ise Paris Saint-Germain forması giyen Angel Di Maria’ya dikmiş durumda.

Bu arada Sport, Liverpool, Arsenal, Juventus ve Roma için bildirilen bir hedef olan Rafinha Alcantara'nın kulüpteki oynama süresiyle ilgili güvenceler istediğini ve ayrılmasına izin verilebileceğini de sözlerine ekledi. Barca satmaya razı olsalar da, 24 yaşındaki futbolcu için sadece 30 milyon € teklif sunmayı düşünecek.

Messi ile yakın ilişkisiyle de tanınan Di Maria için Messi de devreye girebilir ve transferi daha kolay hale getirebilir.

Arda Turan’ın da kulüpten ayrılacağı son zamanlarda yoğun bir şekilde konuşulmaya başlamıştı ama henüz resmi bir açıklamada bulunulmadı. Ancak Di Maria transferi gerçekleşirse Arda’nın satılması da kaçınılmaz bir son olabilir.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık