OFPOF

Andres Guardado Real Betis'te

-
309
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Andres Guardado Real Betis'te
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Betis spor başkan yardımcısı Lorenzo Serra Ferrer tecrübeli futbolcunun transferini açıkladı.

Betis spor başkan yardımcısı Lorenzo Serra Ferrer, Meksikalı uluslararası futbolcu Andres Guardado'nun PSV Eindhoven’dan transfer ettiklerini açıkladı.

Betis yöneticileri Guardado’nun son günlerde İspanyol ekibiyle bağlantı kurduğu açıklanmıştı, Betis'in Major League Soccer ekibi ve diğer ilgili taraflar ile 30 yaşındaki tecrübeli futbolcunun transferini sağlamak adına yoğun uğraş verdikleri açıklandı.

Serra, Perşembe günü düzenlediği basın toplantısında "Bize çok şey verecek, başarılı olacağına inancımız tam” dedi.

"Etkileyici bir özgeçmişe sahip harika bir futbolcu, Betis'i dördüncü dünya Kupasında oynamak için bir üs olarak seçti ve bu oyuncuya oyunun önemini ve alakasını söylüyor."

Serra, Guardado'nun çok yönlülüğüne övgüde bulundu ve sol orta, 10 numarada orta sah merkezi mevkiinde oynayabileceğini söyledi.

Anlaşma henüz resmi olarak ilan edilmedi, ancak İspanya'daki raporlar Betis'in PSV'ye Guardado için 2 milyon avro civarında ödeme yapacağı iddia ediyor.

Guardado, Konfederasyon Kupasında Meksika için son zamanlarda yer almış, başarılı bir performans sergilemişti ve daha önce Deportivo La Coruna ve Valencia için La Liga'da forma giymişti.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık