OFPOF

Alexis ve Özil’in Yerine Riyad Mahrez Düşünülüyor

-
244
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Alexis ve Özil’in Yerine Riyad Mahrez Düşünülüyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Gelecek sezon sözleşmeleri sona erecek yıldızların bu sezon sonu kulüpten ayrılabilme ihtimaline karşı Arsenal Riyad Mahrez’i yokluyor.

Chelsea’ye karşı FA Cup mücalesini kazanmayı başaran ve son 3 yılda 2. kez bu kupayı müzesine götürmeyi başaran Arsenal’de sular durulmuyor. Hemen hemen sezon başından bu yana Wnger Out tezahüratları ile ayrılığı bekleyen Arsene Wenger geçtiğimiz gün kulübünün 2 yıllık sözleşme teklifini daha kabul etti ve yola devam kararı aldı. Ancak ligde durumun kötü olması ve bazı yıldız oyuncuları elden kaçırma tehlikesi ile karşı karşıya olan Arsenal gelecek sezon iddialı bir kadro kurmak istiyor.

Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’inden uzak kalacak Arsenal UEFA Avrupa Ligi mücadelesine hazırlanacak.

Sezon sonunda kulüpten ayrılmasına kesin gözü ile bakılan Alexis Sánchez’in açığını ise şu an Premier League takımlarından Leicester City'nin formasını giyen Riyad Mahrez ile kapatmayı planlıyor.

30.06.2018 tarihinde takımı ile sözleşmesi sona erecek olan Alexis Sánchez kulübü ile yeni kontrat imzalamaz ise gelecek sezon bedelsiz olarak istediği kulübe katılabilecek. Aynı tehlike 30.06.2018 tarihinde sözleşmesi bitecek olan Mesut Özil açısından da geçerli. Arsenal bu iki yıldız ile de ya para kazanarak yollarını ayıracak ya da gelecek sezon bedelsiz transferler yapacaklar. Arsenal ise bu iki oyuncuyu da ayrılmak istedikleri taktirde satışa sunacak ve yerini haftalık 280,000 pound ödeme yapmayı göze aldığı Riyad Mahrez transferi ile doldurmaya çalışacak.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık