OFPOF

Alex Oxlade-Chamberlain Chelsea ile Anlaştı

-
381
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Alex Oxlade-Chamberlain Chelsea ile Anlaştı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Arsenal’dan gelen sözleşme uzatma teklifini reddeden Alex Oxlade-Chamberlain Chelsea ile anlaştı.

20 yaşındaki, Ağustos 2011 tarihinde yaklaşık 12 milyon Pound'luk bir ücretle Arsenal FC takımı ile sözleşme imzalayan futbolcu Alex Oxlade-Chamberlain kanat oyuncusu olarak oynamaktadır. İki sezon önce gösterdiği harika performanstan sonra elbette diğer takımların da dikkatini çekmeyi başarmıştı ancak geçtiğimiz sezon onun için her şey o kadar da mükemmel gitmedi.

Dünyaca ünlü Sun gazetesine göre Chelsea ve Alex Oxlade-Chamberlain için yeni bir iddia ortaya atıldı.

Chelsea, Alex Oxlade-Chamberlain için bir anlaşma yaparak, orta saha oyuncusunun Arsenal yönetiminin sunmuş olduğu haftada 180.000 poundluk yeni bir sözleşmeyi reddetti. Yani Alex Oxlade-Chamberlain Chelsea ile anlaştı ve bunu belli etmek için de yönetimden gelen sözleşme uzatma teklifini reddetti ve takımdan ayrılmak istediği doğrudan göstermiş oldu.

Geçen sezon sadece 16 Premier Lig maçıyla başlayan Emirates Stadyumu'ndaki yedek kadrodaki bir oyuncu olduğu düşünülürse, Gunners'ın 24 yaşındaki oyuncuyu korumak için böyle bir mücadele başlatması garip görünüyor.

Chelsea, Alexis Sanchez ve Mesut Ozil gibi sözleşmesinin son yılında olan yıldızlar için de 35 milyon pound ödemeye hazır.

kaynak (espnfc.com)

 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık