OFPOF

Ac Milan, Alvaro Morata’yı Renklerine Katmanın Eşiğinde

-
331
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ac Milan, Alvaro Morata’yı Renklerine Katmanın Eşiğinde
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

La Gazzetta dello Sport gazetesi iddialarına göre Milan İspanyol futbolcu için reddedilmeyecek teklif sunuyor.

La Gazzetta dello Sport AC Milan’ın, Alvaro Morata’yı renkelerine katma çalışmalarının eşiğinde olduğunu açıkladı.

Real Madrid’li 24 yaşındaki genç forvet, transfer penceresinin en çok arananlarından biri olmayı başarmıştı ve ilk olarak İngiliz kulübü manchester united ve ardından da bir başka İngiliz kulübü Chelsea ile çok kez ismi anılmıştır halen de bu kulüplerin oyuncu ile ilgilendikleri belirtilmektedir.

Ancak Milan bu kulüplerin önüne geçmeyi başardı ve transferde daha somut adımlar atmaya başladı, böylelikle de ispanyol Real Madrid kulübünün kapısını reddedemeyecekleri bir teklif ile çalabilirler.

Gazetede, Vincenzo Montella'nın tarafının Morata için 70 milyon avroluk bir teklifte bulunulduğunu ve Leonardo Bonucci, Lucas Biglia, Franck Kessie ve Hakan Calhanoğlu gibi oyuncuların kendisine katılmaya ikna edilmesi için yılda 10 milyon avro daha teklifte bulunduğunu belirtti.

30,00 mil. € bonservis bedeli ile, Juventus takımından 1 Temmuz 2016 tarihinde transfer edilen Álvaro Morata her ne kadar süre aldığında etkili performans sergiliyor olsa da daha fazla süre almak istediğini ve yedek kulübesinde oturmaktan hoşlanmadığını daha öncelerde yakın çevresine söylediği iddia edilmişti.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık