OFPOF

23 Yaşındaki Soualiho, Meïté Monaco'ya Transfer Oldu

-
302
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
23 Yaşındaki Soualiho, Meïté Monaco'ya Transfer Oldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Geçtiğimiz sezon Zulte Waregem'de kiralık oynayan LOSC Lille futbolcusu 23 yaşındaki Soualiho Meïté Monaco'ya transfer oldu.

Bu sezon genç ve güçlü kadrosu ile birlikte Şampiyonlar Ligi’nde harikalar yaratan Fransız Monaco kulübü gelecek sezon için de hem kendi liginde hem de avrupa arenasında başarılara imza atabilecek bir kadro oluşturmak için kolları sıvamış durumda ve Scout ekibi ile birlikte de çalışmalarda eli güçleniyor.

Monaco’nun gelecek sezon kadrosunu oluşturmak adına ilk güçlü isimlerinden biri ise Soualiho Meïté oldu.

Henüz 23 yaşında olan genç futbolcu Fransız LOSC Lille kulübünün oyuncusu ancak genç futbolcu geçtiğimiz sezonu Belçika'nın Zulte Waregem kulübünde kiralık olarak geçirdi.

Burada da güçlü bir performans sergileyen Soualiho Meïté, kulübünün onayını kazanmanın yanı sıra Monaco ve diğer birçok kulübün dikkatini çekmişti. Ve ardından da Monaco kulübü henüz resmi bir şekilde açıklanmayan bonservis bedeli ile birlikte fransa’nın köklü kulübüne katıldığı açıklandı.

1 Temmuz itibari ile resmi bir şekilde açıklanacak ve imzalar atılacak transfer için, genç futbolcu Soualiho Meïté şu şekilde açıklama yaptı; "Koç Leonardo Jardim'in emirleri doğrultusunda eğitim, öğrenim ve geliştirme başlatmak için sabırsızlanıyorum, kulüp yönetimine bana şans verme konusunda haklı olduklarını göstermek için elimden gelenin en iyisini yapacağım." dedi.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık