OFPOF

Yediğiniz Besinleri Hızlı Yakmak İster misiniz?

-
1.8b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yediğiniz Besinleri Hızlı Yakmak İster misiniz?
0 izlenme
-

Günümüzde ideal kiloda kalmak önemli bir sorun. Bizde diyet yapanlar için besinleri kolayca nasıl yakacaklarını söyleyelim.

Ne zaman bir süper model görseniz, muhtemelen bu kadar düz karın ve muhteşem bacaklara sahip olduklarını merak ediyorsunuzdur. Cevap, gerekli tüm besin maddelerinden yoksun diyetlerinde yatıyor. Şimdi biz size hem güzelliği, aynı zamanda sağlıklı olmanıza yardımcı oluyoruz. Bu nedenle diyet planınızda bu yiyecekleri dahil etmenizi istiyoruz.

Elmalar

Elmalar

Elmalar vitaminler ve antioksidan açısından zengindir. Bu nedenle yağ yakmak için ideal bir gıda maddesidir. Fark edilebilir sonuçlar elde etmek için, günde en az 3 elma yiyin.

Muz

Muz

Muz, potasyum, kalsiyum, magnezyum ve vitaminlerin mükemmel bir kaynağıdır. Günde bir muz aslında size kilo vermenize yardımcı olacaktır. Yemekler arasında kendinizi aç hissettiğinizde bir muz yiyebilirsimiz.

Narenciye

Narenciye

Turuncu meyvelerin insülin seviyelerini düşüren ve vücudunuzu daha hızlı yağlar hale getiren C vitamini bakımından zengin olduğu bilinen bir gerçektir. Yemekler arasında portakal, greyfurt ve limon suyu ekleyin.

Deniz Ürünleri

Deniz Ürünleri

Taze kaliteli deniz ürünleri, ekstra yağ birikimini önlemenize yardımcı olan tekli doymamış yağlar içerir. Artı, deniz ürünleri omega-3 yağ asitleri için mükemmel bir kaynaktır.

Karpuz ve Kavun

Karpuz ve Kavun

Her ikisi de şişlikten kaçınmanıza yardımcı olacak su ve potasyum bakımından zengindir.

Ceviz ve Badem

Ceviz ve Badem

Her ikisinde de yüksek oranda omega-3 ve protein bulunur. Dahası, kilonuzu kontrol etmenize ve metabolizmanızı hızlandırmanıza  yardımcı olur.

Avokado

Avokado

Sadece lezzetli olduğu için değil aynı zamanda açlık hissini de sihirli biçimde düşürür. Buna ek olarak, lif ve tekli doymamış yağlar içerir, kilo alımını önlemeye yardımcı olur.

Domates

Domates

Domatesleri diyetinize eklediğinizden emin olun: kandaki lipid miktarını (yağ ve kolesterol) azaltırlar. Domates suyu hazırlayabilir veya salatalarınıza ekleyebilirsiniz. Domates tokluk teşvik eder, bu nedenle aç hissettiğinizde onları yemeyi deneyin.

Çilek, Ahududu, Böğürtlen ve Yaban Mersini

Çilek, Ahududu, Böğürtlen ve Yaban Mersini

Çilek, ahududu, böğürtlen ve yaban mersini, kilo vermenize yardımcı olur. Sadece lezzetli olup tokluk hissi verirler.

Sızma Zeytinyağı

Sızma Zeytinyağı

Zeytinyağı, kilo alımını etkileyen kortizol (stres hormonu) seviyelerini düşürürken "kötü" (doymuş) yağları ortadan kaldırmaya yardımcı olur.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.