OFPOF

Sabah Seksinin 10 Faydası

-
322.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sabah Seksinin 10 Faydası
166.909 izlenme
Ofpofer
-

İlişkisini Düzeltmek İsteyen, İlişkisine Renk Katmak İsteyen, İlişkinin Stresiyle Bozulan Sağlığını Sabah Seksiyle Nötrlemek İsteyen Beri Gelsin!

Sabahın dinginliğiyle baharın ılıman ve kışkırtıcı güneşi bir araya gelince yataktan çıkmayıp şekerleme yapayım diye düşünen gençler, aslında sabah seksiyle ruhunuzu ve vücudunuzu daha dingin hala getirmeniz mümkün.!

1. Sizi Mutlu Eder Ve Partnerinize Olan Güveni Arttırır!

Sizi Mutlu Eder Ve Partnerinize Olan Güveni Arttırır!
Araştırmalar sabahları yapılan seksin oksitosini tetiklediğini ve bu sayede güne mutlu başlayabileceğinizi ve partnerinizle olan bağınızın artmasını sağlayabileceğinizi gösteriyor.

2. Yaratıcılığı Arttırır!

Yaratıcılığı Arttırır!
Araştırmalara göre, sabah seks yapmayan insanlar akşama kadar beyinlerinin bir kısmını seksi düşünmeye ayırırlar. Bu sebeple sabah seksi demek, beyninizin bir kısmını rahatlatıp daha yaratıcı konulara yer açmak demek. Dikkatinizi daha kolay toplamanız, yaratıcı kısmınızı zirveye taşır.

3. Öz Güven Sağlar!

Öz Güven Sağlar!
güzel geçen bir sabah seksi size gün boyu taşıyacağınız bir öz güven sağlar. Bu da işlerinizdeki performansın artmasına sebep olur.

4. Zayıflamaya Fayda Sağlar!

Zayıflamaya Fayda Sağlar!
Yaz kapıya gelmiş, biz hala ekmeğin gramını düşürmekle uğraşalım. Zayıflamak istiyorsanız "3 S" kuralını uygulayın Sabah Sabah Seks Yine araştırmalar yarım saatte 180 kalori yakacağınızı iddia ediyor. Not: Deneyin derim bir şey kaybetmezsiniz!

5. Saçı ve Cildi Güzelleştirmek!

Saçı ve Cildi Güzelleştirmek!
Sabah seksi östrojen seviyenizi yükseltir. Bu durumda saç ve cildinizdeki dokunun iyileşmesine yardımcı olur. 

6. Bunlar Hep Sağlık!

Bunlar Hep Sağlık!
İMMUNOGLOBULİN A (IgA) antikoru salgılamanızı sağlar. Bu antikor vücudunuzun bağışıklık sistemini güçlendirir. Enfeksiyonlara karşı direncinizin artmasına sebep olur.

7. Depresyon Eşiğinizi Yükseltir!

Depresyon Eşiğinizi Yükseltir!
Orgazm sırasında salgılanan kimyasallar sayesinde daha sakin bir yapıya dönüşürsünüz. Beyinde yeni nöronların oluşumunu sağlayan serotoninin üretimine yardımcı olır. Bir çok anti depresanın içerisinde barındırdığı serotonin seviyeniz doğal bir şekilde artış gösterir.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.