OFPOF

Koltuk Altınızı Kuru Tutmanın Yolları

-
28.2b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Koltuk Altınızı Kuru Tutmanın Yolları
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Koltuk altınızdaki ıslaklığa mineral içerik sayesinde veda edin...

Doğal taşlar insanlar tarafından ortalama 200.000 yıldır kullanılıyor. Yani bu yöntem çok eskilere dayanıyor. Bu taşların yüzyıllar boyunca tarih sahnesinden geçmiş farklı insan grupları tarafından faydalı olduğu biliniyordu. Üstelik doğal oldukları için kişisel temizlikte ve kozmetik ürünlerinde de güvenli bir şekilde kullanılabiliyor. Bu özelliği sayesinde mineral, ıslaklık ve ter kokusu karşıtı kişisel temizlik ürünlerinde karşımıza çıkıyor.

Hem Islaklık Hem De Kötü Kokuda Etkili Çözüm

Hem Islaklık Hem De Kötü Kokuda Etkili Çözüm

Terleme aslında vücudumuzun ısısını belli bir seviyede tutmak için ihtiyaç duyduğumuz bir şey. Genelde de sıcaktan, yoğun aktiviteler yüzünden, heyecandan, korkudan ya da stresten dolayı ortaya çıkıyor. Her ne kadar buna ihtiyaç duysak da gün içinde karşılaştığımız terleme koku ve ıslaklık bakımından bizi bir hayli rahatsız edebiliyor. Üstelik bu durum sosyal hayatta ciddi problemler de doğurabiliyor. Fakat ne yaparsanız yapın önleyemediğiniz bu ıslaklığı önlemenin ve kendinizi sürekli ferah hissedebilmenizin bir yolu var. 

Mineral; ıslaklık emici özelliğe sahip olduğu için talk pudralardan bile 5 kat daha fazla emici

Mineral içeriği, çok eski zamanlardan beri ıslaklık emme özelliğiyle biliniyor ve kullanılıyor. Bu yüzden mineral içeriği, ter kokusu ve ıslaklığı ortadan kaldırmak için harika bir çözüm olarak görülüyor. Üstelik talk pudra ile kıyaslandığında 5 kata kadar daha fazla emme gücüne sahip. Yani mineral içerik ile gün boyunca koltuk altları ter kokusuna karşı korunuyor ve hep kupkuru kalıyor. Mineral içerik, koltuk altındaki teri sünger gibi emdiği için ter kokusu oluşamadan önüne geçmiş oluyor. Yani mineral içerikli ürünler kullanan kişiler koltuk altlarının gün boyu kuru ve ferah kalmasını sağlıyor.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.