OFPOF

Hollywood Yıldızı Kadar Beyaz Bir Gülüşe Sahip Olmak İçin 7 Tavsiye

-
2.7b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Hollywood Yıldızı Kadar Beyaz Bir Gülüşe Sahip Olmak İçin 7 Tavsiye
0 izlenme
-

Tamamen doğal malzemelerle dişlerinizi bembeyaz yapıp etkileyici bir gülüşe sahip olmak istiyorsanız mutlaka bir göz atmalısınız.

1. Evde hazırlayabileceğiniz diş macunu.

Evde hazırlayabileceğiniz diş macunu.

1 tatlı kaşığı zerdeçalı 3 damla Hindistan cevizi yağı ve 3 damla nane yağıyla karıştırıp macun kıvamına getirdikten sonra diş macunu olarak kullanabilirsiniz. Dişlerinizin beyazladığını ve nefesinizin ferahladığını hissedeceksiniz.

2. Çay ağacı yağı.

Çay ağacı yağı.

5 damla çağ ağacı yağını yarım bardak suya damlatıp her gün ağzınızı çalkalama suyu olarak kullanın. Çay ağacı yağının mikrop öldürücü etkisiyle nefesinizin daha temiz koktuğunu farkedeceksiniz.

3. Çilek.

Çilek.

Bir çileği ezip biraz tuz ve diş macununuzla karıştırın ve haftada iki kere bu karışımla dişlerinizi fırçalayın diş etleriniz daha sağlıklı olacaktır.

4. Hindistan cevizi yağı.

Hindistan cevizi yağı.

Bir çay kaşığı hindiztan cevizi yağını ağzınızda eritin ve dişlerinize sürün. Hindistan cevizi yağının zararlı mikroorganizmaları öldürme özelliği sayesinde daha ferah bir nefesiniz olacak.

5. Muz kabuğu.

Muz kabuğu.

Muz kabuğunun iç kısmıyla dişlerinizi fırçalayın ve ardından diş macunuyla dişlerinizi fırçalayın, dişlerinizdeki bakteri plaklarını söküp atacaktır. Ayrıca muz kabuklarını değerlendirmek için harika bir yol.

6. Limon ve deniz tuzu.

Limon ve deniz tuzu.

Limon suyu ve deniz tuzunu bir kapta karıştırın ve bu karışımla ağzınızı çalkalayın. Ağzınızdaki bakterilerin çoğu kaybolacaktır. 

7. Fesleğen.

Fesleğen.

Fesleğen yapraklarını çok az limon suyuyla birlikte ezerek macun kıvamına getirin ve diş macunu olarak kullanın. Fesleğenin o harika kokusu nefesinizi ferah bir hale getirecektir.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.