OFPOF

Güzelliğinizi Gölgeleyen Göz Altı Morluklarınıza 7 Tavsiye ile Veda Edin

-
2.0b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Güzelliğinizi Gölgeleyen Göz Altı Morluklarınıza 7 Tavsiye ile Veda Edin
0 izlenme
Ofpofer
-

Göz altı morluklarınızdan kurtulmak mümkün. Evet yanlış duymadınız. Hele ki bu kış aylarında daha çok artan ve oldukça can sıkan bu duruma veda edin.

Sizi oldukça yorgun ve yaşlı gösteren bu görüntüyle artık vedalaşma zamanı geldi. Yüzünüzdeki renk tonunu ayarlayan ve göz altı morluklarınızı yok eden bu ipuçları sayesinde pahalı kozmetik ürünlerine servet harcamak zorunda kalmayacaksınız. Bu da yetmez derseniz bu tarif ayrıca gözlerinizin kenarlarında beliren kaz ayaklarının görünümünüde hafifletir. Zamanla düzenli kullanırsanız kırışıklarınızın kaybolduğunu görüp aynaya her baktığınızda ise bu değişime inanamayacaksınız.

1. İlk ipucumuz E vitamini kapsülleri

İlk ipucumuz E vitamini kapsülleri

E vitamini gerek cilt gerekse saç için mucizevi bir vitamindir. Bu kapsülün içindeki yağ, doping etkisi gösterir. Gece yatarken sürmeniz gerekir. Göz yapısı hassas olduğu için sürdükten sonra etkilenebilirsiniz. Bu yüzden gece uygulamanız daha avantajlı olacaktır. Sürdüğünüz andan itibaren, sabah yüz tonunuzdaki değişimi ve göz altındaki morlukların daha ilk günden kaybolduğunu göreceksiniz. Düzenli kullanım cildinizin kaybolan nem oranını yeniden kazanmasını sağlayacaktır. Üç aydan sonra kullanıma ara verip sonra tekrar devam edebilirsiniz.

2. Sırada sizi biraz şaşırtacak bir ipucu var: Hametan Krem

Sırada sizi biraz şaşırtacak bir ipucu var: Hametan Krem

İkinci sırada Hametan var. Yanlış duymadınız. Mucizevi bir krem. Hertürlü yara, yanık, pişiklerden tutun da güneş yanıklarında bile mucizeler yaratan bu krem göz altı morluk ve kırışıklıklarınız için de mükemmeldir. Düzenli kullanımda farkı sizde farkedeceksiniz. Sivilceler için de kullanılan Hametan Krem nemlendirme özelliği ile de cildinizin nem deposu olacaktır. Eczanelerde kolayca bulabilirsiniz.

3. Geleneksel mucizevi yağ: üzüm çekirdeği yağı

Geleneksel mucizevi yağ: üzüm çekirdeği yağı

Üzüm çekirdeği yağı cilt için oldukça yararlı bir yağdır. Yoğun konsantresi ve keskin kokusu ile biraz baş ağrısı yapabilir. Bu nedenle gece yatarken uygulamanız sizin yararınıza olacaktır. Bu mucize yağ hem gözaltı morluklarınızı iyileştirecek hem de kırışıklıklarınıza birebir gelecektir. Üzüm çekirdeği yağı cildiniz için şifa kaynağıdır. Cilt tonunu düzenler ve cildinizin nem kaybını yok eder.

4. Bir diğer mucize yağ: kayısı yağı

Bir diğer mucize yağ: kayısı yağı

Kayısının cilt üzerindeki etkilerini hepiniz duymuşsunuzdur. Kayısı yağı konsantresinin ağır olması nedeniyle tıpkı limon çekirdeği yağı gibi gece yatmadan önce uygulayabileceğiniz bir yağdır. Cilt tonunu düzenleyip gözaltındaki morlukları yok etmenizde büyük katkı sağlayacaktır. 

5. Cilt için detoks etkisi: aloe vera jel

Cilt için detoks etkisi: aloe vera jel

Aloa Vera Jel cilt için tam bir detoks görevi görür. Cildinizi tamamen yeniler, cilde ışıltı ve parlaklık kazandırmasının yanısıra göz altı morluklarınız için de bir silgi görevi görür. Pazarda bile rahatça bulabileceğiniz aloe vera yaprağını kesip içindeki jeli rahatça cildinize uygulayabilirsiniz. Etkileri mükemmeldir.

6. C vitamini deposu limon

C vitamini deposu limon

Limon hem sofralarımızın baştacı hemde içeriğindeki antioksidan sayesinde cilt üzerinde inanılmaz etkileri ile vazgeçilmez bir vitamin deposudur. Cilt yenilemeden tutun lekeleri açmaya kadar bir çok şeye faydası vardır. Morluklarınız kadar ciltteki kırışıklık için de birebir detoks görevi görür.

7. Mucize bir vitamin deposu salatalık

Mucize bir vitamin deposu salatalık

Salatalığın ciltteki faydaları saymakla bitmez. Işıltı ve parlaklığın yanısıra cildi onarıp gerginlik kazandırması da bilinen diğer faydaları arasında yer alır.

Bu mucize ipuçları sayesinde gözaltı morluklarınızdan tamamen kurtulabilir ve kırışıklıklarınızın yok olmasını sağlayarak mükemmel bir cilde kavuşabilirsiniz. Zahmetsizce uygulayabilir ve cildinize doğal nem kazandırmış olursunuz. Cildinizi şımartın. Siz buna değersiniz.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.