OFPOF

Güzelliğinizi Gölgeleyen Göz Altı Morluklarınıza 7 Tavsiye ile Veda Edin

-
1.9b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Güzelliğinizi Gölgeleyen Göz Altı Morluklarınıza 7 Tavsiye ile Veda Edin
0 izlenme
Ofpofer
-

Göz altı morluklarınızdan kurtulmak mümkün. Evet yanlış duymadınız. Hele ki bu kış aylarında daha çok artan ve oldukça can sıkan bu duruma veda edin.

Sizi oldukça yorgun ve yaşlı gösteren bu görüntüyle artık vedalaşma zamanı geldi. Yüzünüzdeki renk tonunu ayarlayan ve göz altı morluklarınızı yok eden bu ipuçları sayesinde pahalı kozmetik ürünlerine servet harcamak zorunda kalmayacaksınız. Bu da yetmez derseniz bu tarif ayrıca gözlerinizin kenarlarında beliren kaz ayaklarının görünümünüde hafifletir. Zamanla düzenli kullanırsanız kırışıklarınızın kaybolduğunu görüp aynaya her baktığınızda ise bu değişime inanamayacaksınız.

1. İlk ipucumuz E vitamini kapsülleri

İlk ipucumuz E vitamini kapsülleri

E vitamini gerek cilt gerekse saç için mucizevi bir vitamindir. Bu kapsülün içindeki yağ, doping etkisi gösterir. Gece yatarken sürmeniz gerekir. Göz yapısı hassas olduğu için sürdükten sonra etkilenebilirsiniz. Bu yüzden gece uygulamanız daha avantajlı olacaktır. Sürdüğünüz andan itibaren, sabah yüz tonunuzdaki değişimi ve göz altındaki morlukların daha ilk günden kaybolduğunu göreceksiniz. Düzenli kullanım cildinizin kaybolan nem oranını yeniden kazanmasını sağlayacaktır. Üç aydan sonra kullanıma ara verip sonra tekrar devam edebilirsiniz.

2. Sırada sizi biraz şaşırtacak bir ipucu var: Hametan Krem

Sırada sizi biraz şaşırtacak bir ipucu var: Hametan Krem

İkinci sırada Hametan var. Yanlış duymadınız. Mucizevi bir krem. Hertürlü yara, yanık, pişiklerden tutun da güneş yanıklarında bile mucizeler yaratan bu krem göz altı morluk ve kırışıklıklarınız için de mükemmeldir. Düzenli kullanımda farkı sizde farkedeceksiniz. Sivilceler için de kullanılan Hametan Krem nemlendirme özelliği ile de cildinizin nem deposu olacaktır. Eczanelerde kolayca bulabilirsiniz.

Bu mucize ipuçları sayesinde gözaltı morluklarınızdan tamamen kurtulabilir ve kırışıklıklarınızın yok olmasını sağlayarak mükemmel bir cilde kavuşabilirsiniz. Zahmetsizce uygulayabilir ve cildinize doğal nem kazandırmış olursunuz. Cildinizi şımartın. Siz buna değersiniz.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.