OFPOF

Günlük Sıradan Yiyecek Ve İçeceklerinize Afrodizyak Etkisi Yapacak 10 Besin

-
4.9b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Günlük Sıradan Yiyecek Ve İçeceklerinize Afrodizyak Etkisi Yapacak 10 Besin
3.805 izlenme
Ofpofer
-

Bu sayfadaki, garip ya da alengirli bulmayacağınız maddeler, cinsel içgüdüleri tırmandıracak bir etki yaratacak!

Sayfanın aşağısındaki besinleri aslında herhangi bir gün edinebiliyoruz ama söz konusu besinlerin, ufak eklentilerle 'daha yararlı' olacağı, New York Üniversitesi - yemek Bilimleri profesörü Meryl Rosofsky tarafından onaylanıyor. En doğal yollardan kazandığınız +libido katsayılarınız şimdiden hayırlı, uğurlu olsun efem. Bu arada, tabii ki bu bilgilerin tüm hayatlarınız boyunca kulağınıza küpe olması da herkesin yararına!  ;)

1. Alkolsüz Meyve Kokteyllerine İncir

Alkolsüz Meyve Kokteyllerine İncir

Bu şişko meyveler içlerinde amino asit barındırmaktadırlar ki tükettiğimizde nitrik oksit üretebilelim, Nitrik oksitse kan damarlarını rahatlatır ve kan akışı için daha elverişli kılar. Rahat kan akışıyla da gücümüzün 'her açıdan' arttığını göreceğizdir. Zincirleme reaksiyon!
New York Üniversitesi - yemek Bilimleri profesörü Meryl Rosofsky "Bu, hem kızlar hem de erkeklerde içgüdüsel hormonlarda artış ve yerine göre orgazm isteği yaratacaktır." sözleriyle bu konuya açıklık getirmiştir.
Smoothie içeceklerinize 2-3 incir eklemek, o içeceği güzel bir meyve kokteyli olmaktan alıp, erotik güdü tetikleyicisi haline getirecek! Tavsiyem: Süt, muz, incirler ve bal kombinasyonudur ve bu kokteylin adını Yüksek Doz Afrodizyak olarak not edebilirsiniz.

2. Tavada Sebze - Et Porsiyonlarına Sarımsak

Tavada Sebze - Et Porsiyonlarına Sarımsak

Az yağ ve yüksek ateşte, çeşitli sebze, et çeşitlemeleri kavururken ekleyeceğiniz kıyılmış sarımsak: Afrodizyak no.2
Aslında pek de farklı olmayan bir açıklama: "Sarımsak, jenital bölgelere olacak kan akışını ve doğal olarak cinsel gücünüzü, barındırdığı nitrik oksit ile artıracaktır" sözleri de The Virgin Diet dergisi yazarı ve fitness uzmanı olan JJ Virgin'den gelmiştir. "Kimi insanlar sarımsağı ereksiyona çare olsun diye kullanırlar" diye de eklemiştir.
İki yemek kaşığı ince ince kıyılmış sarımsağı tavaya ekleyin ve afiyet olsun!

3. Hamburgerlere Ispanak

Hamburgerlere Ispanak

Sonra görüşürüz marul kardeş!  
Artık hamburgerlerinizi taze ıspanakla yapın. "Bu tam bir magnezyum madenidir ve jenital bölgelere kan akışını bilhassa üstlenir." sözleri yine JJ Virgin'den gelmektedir. "Optimum kan akışı, maksimum ereksiyon demektir" diye ekleyen JJ. Virgin, bir konferansında magnezyumun etkilerini anlatırken erkeklerde testosteron seviyesini bariz yükselttiğini söylemiştir.

4. Salatalara Ceviz

Salatalara Ceviz

Ağır beslenme çeşitlerinin yanında salatalar, zaten vücudun dengesini olumlu yönde etkileyecektir, bunu herkes bilir. Bir de o salataya bir avuç cevir parçacıkları eklemeyi deneyin. Dr. Rosofsky'nin dediğine göre ceviz, yüksek oranda omega-3 kaynaklarıdır. Omega 3 ise kalp sağlığını olumlu etkiler ve kalp sağlığı da sağlıklı seks demektir. Bu zincirleme reaksiyonlara bayılıyorum dostum!
Ek bilgi: Bir avuç ceviz, aynı zamanda bir anti-depresandır ve sizi 'süper bir deneyim' için hep havanızda tutacaktır.

5. Köftelere Fesleğen

Köftelere Fesleğen

Köftelere hiç değişik baharatlar denediniz mi?! JJ Virgin, fesleğenin içindeki doğal bileşenlerin anti-flamatuar olduklarını ve düşük libido veya ereksiyon halleriyle savaştıklarını belirtmiştir. "İnflamasyonu düşürmek demek, kan sirkülasyonunu yükseltmek demektir ve bu da ereksiyon gücünü arttırır." 
Köftelere bir çay bardağı kadar doğranmış fesleğen; ne seksi bir eklentidir yahu.

6. Dürümlere Acı Biber

Dürümlere Acı Biber

Acı biber, birden fazla yönde 'ateşleyici görevi'ni üstlenir. Kapsaisin etkisine teşekkür ediyoruz.
Dr. Rosofsky, "Acı biberler kalp atışı hızlanması, endorfin salgılamak, terlemek gibi etkileriyle birlikte cinsel uyarılmaya benzer etkiler de yaratabilir."  açıklamasında bulunmuştur. "Eğer o gün havanızdaysanız, işin 'oraya' varması uzun sürmeyecektir." diye de eklemiştir. Ek olarak, kapsaisin'in sinir sistemi hassasiyetini yükselteceğini ve -doğal olarak- seksten zevk alma katsayısını artıracağını da belirtmiştir.
Yani ısmarladığınız dürümlere birkaç kıyılmış acı biber ekleyebilirsiniz ama akşamın sonundan önce ellerinizi yıkamak kaydıyla!

7. Tavuk Butlarına Bal

Tavuk Butlarına Bal

Dr. Rosofsky, "Afrodizyakın adaşı "Afrodit'in Nektarı" adıyla geçen bu sos, bal yani bor içerir. Bu vesileyle libido yükseltici bir etkisi vardır." demiştir.
Araştırmalar, bor elementinin, kadınlarda cinsel dürtüleri hareketlendirdiğini ve erkeklerde testosteron seviyesini artırdığını söyler.
O sırrın tarifi: Hardal ve mayonezle balı karıştırıyoruz ve kendimize Ballı-Hardal Sosu yapıyoruz ya da tavuk butlarına bal sürerekten de aynı etkiyi yaratabiliriz.
aşk ve güzellik Tanrıçası Afrodit'in sırrını artık biliyoruz!

8. Pilava Nar Taneleri

Pilava Nar Taneleri

Tahılları şenlendirme vakti gelmiştir! Pilavlara antioksidan etkisi olan nar ekleyerek, beyne, kalbe ve jenital bölgelere kan akışını hızlandırabilirsiniz. Bunu kinoa ve/veya diğer tahıllarda da uygulayabilirsiniz tabii ki.

9. Kahveye Vanilya

Kahveye Vanilya

"Sabahları kahvelerinize vanilyanın sakinleştirici ve hoş kokusuyla birlikte, kortizol katsayısını arttıracak bir etki sağlayabilirsiniz ve beraberinde hisler de bildiğimiz o moda gireceklerdir." demiştir Dr. Rosofsky. "Vanilya kokusu cinsel arzuları tetikleyici etkendir." diye de eklemiştir. 
Bunun yanında, kahvenin enerji yükseltici bir etkisi oluşunu da, aynı sabah için Fırsattan İstifade Listesi'ne ekleyebiliriz.

10. Pizzalara Roka

Pizzalara Roka

Pekala, en sevdiğiniz pizza büyük ihtimalle roka barındırmıyordur ama ekleyeceğiniz rokanın size sunduğu çeşitli pozitif etkileri olacak. Bu bitkiler çeşitli fitokimyasallar ve antioksidan barındırırlar ve libido düşürücü toksinlere engel olurlar.
Dr. Rosofsky bu bitkiye olan ihtiyacımızı "Roka, günlük folik asit ihtiyacının %25'ini, doğurganlık açısından birçok yararlı etkileri olan B vitaminini ve kırmızı kan hücreleri üretimini sağlayacak yegâne bitkidir." şeklinde açıklıyor ve konuyu "İşte bunlar bizi daha çekici hissettirerek arzulamayı/arzulanmayı arttıracak bitkilerdir" diyerek sonlandırıyor.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.