OFPOF

Eklem Rahatsızlıklarına Doğal Çözümler

-
278
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Eklem Rahatsızlıklarına Doğal Çözümler
828 izlenme
Ofpofer
-

İnsanların pek çoğunda çeşitli etkenlere bağlı eklem rahatsızlıkları görülmektedir. Bu tip rahatsızlıkların alternatif tedavi yöntemleri bulunuyor.

Bezelyenin içeriğinde potasum, kalsiyum, A, B, C, D, E vitaminleri ve demir bulunmaktadır. Ayrıca lif açısından zengin olan bu besin maddesi, eklem ağrılarına karşı bir çözüm olarak da kullanılabilmektedir. 3 yemek kaşığı bezelye, 250 ml su, 2 diş sarımsak, Bir tutam tuz (isteğe bağlı), bir tutam karabiber (isteğe bağlı) ile hazırlayacağınız bir kür sayesinde, eklem ağrılarınızdan kurtulmak mümkündür. Bu malzemeler ile kürün hazırlanışı ise şöyle;

Bezelyeyi geceden suda bekleterek sabah diğer malzemeleri de üzerine ilave edip, bu karışımdan sabah ve akşam olmak üzere bir avuç tüketin. Tedavinin gidişatına göre bunu 2 ie 3 ay kadar sürdürmelisiniz.

Soğan ve sarımsak

Soğan ve sarımsak

İçeriğinde alil sülfit ve biyoflavonoid maddeleri sayesinde kanser ve kalp hastalıklarını önleyici yapısı bilinen soğan ve sarımsak, aynı zamanda iltihap sökücü özelliği ile sağlık açısından mucizevi faydalara imza atıyor. Bu besinlerin tüketimi sayesinde böylece eklem iltihapları ve buna bağlı ağrılara karşı da doğal bir önlem almış olursunuz.

Yukarıda saydığımız ürünlerin dışında, Oregano, Isırgan Otu, Cayenne Biberi ve Aksöğüt Kabuğu gibi ürünler de eklme iltihapları ve ağrılarının tedavisinde doğal ürünler olarak kullanılmaktadır.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.