OFPOF

Cinsel İsteği Arttırmanın En İşe Yarar Yolları

-
3.4b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Cinsel İsteği Arttırmanın En İşe Yarar Yolları
0 izlenme
Ofpofer
-

Vücudun yorgun düşmesi ve bazı vitaminlerden mahrum bırakılması sadece fiziksel sağlığınızı değil, cinsel hayatınızı da olumsuz etkiliyor...

Bazı özel gıdaları tüketerek çok daha sağlıklı ve hareketli bir cinsel hayata sahip olmak mümkün. Günün koşturmacasına kapılıp yorgun, uykusuz, mutsuz bir hayat yaşıyor ve bir de üzerine sağlıksız besleniyorsanız normal olarak cinsel hayatınızın bu durumdan olumsuz etkilenmesi çok normal. Ancak beslenmenizde belli başlı bazı özel gıdaları tüketirseniz hem sağlığınız için hem de cinsel hayatınız için iyi birşeyler yapmış olursunuz. İşte cinsel isteği arttırmanın yolları.

C Vitamini

C Vitamini

C vitaminini görünce biraz şaşırdınız değil mi? Çünkü genelde hergün ortalama belli bir C vitamini tüketmeyi seven bir milletiz. Ama elbette sadece C vitamini ile olmuyor.Beraberinde diğer vitamin desteklerine ve gıdalarada dikkat etmek gerekiyor. C vitamini vücutta kan akışını dengeliyor ve tüm organlara kan gidişini düzenliyor.

Demir İçeren Gıdalar

Demir İçeren Gıdalar

Demir eksikliği vücutta çaktırmadan bir çok sıkıntı yaratırken aynı zamanda cinsel isteksizliklere de neden olabiliyor. Özellikle de bayanlarda cinsel isteği arttıran yiyecekler için de demir içeren gıdalar çok önerilir. Mercimek, kabak çekirdeği, lahana, ıspanak gibi yeşil yapraklı sebzeler ile ette çok miktarda demir vardır.

Şunu unutmayın sağlıklı ve yeterli beslenmenin yanında sağlıklı ve yeterli bir uyku çekmek, stresten uzak durmak zaten altında başka bir neden yoksa cinsel hayatınızın renklenmesini ve normal haline dönmesini sağlayacaktır. Bu nedenle her zaman sağlıklı yaşamaya dikkat etmek gerekir.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.