OFPOF

Cinsel İsteği Arttırmanın En İşe Yarar Yolları

-
3.4b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Cinsel İsteği Arttırmanın En İşe Yarar Yolları
0 izlenme
Ofpofer
-

Vücudun yorgun düşmesi ve bazı vitaminlerden mahrum bırakılması sadece fiziksel sağlığınızı değil, cinsel hayatınızı da olumsuz etkiliyor...

Bazı özel gıdaları tüketerek çok daha sağlıklı ve hareketli bir cinsel hayata sahip olmak mümkün. Günün koşturmacasına kapılıp yorgun, uykusuz, mutsuz bir hayat yaşıyor ve bir de üzerine sağlıksız besleniyorsanız normal olarak cinsel hayatınızın bu durumdan olumsuz etkilenmesi çok normal. Ancak beslenmenizde belli başlı bazı özel gıdaları tüketirseniz hem sağlığınız için hem de cinsel hayatınız için iyi birşeyler yapmış olursunuz. İşte cinsel isteği arttırmanın yolları.

C Vitamini

C Vitamini

C vitaminini görünce biraz şaşırdınız değil mi? Çünkü genelde hergün ortalama belli bir C vitamini tüketmeyi seven bir milletiz. Ama elbette sadece C vitamini ile olmuyor.Beraberinde diğer vitamin desteklerine ve gıdalarada dikkat etmek gerekiyor. C vitamini vücutta kan akışını dengeliyor ve tüm organlara kan gidişini düzenliyor.

Demir İçeren Gıdalar

Demir İçeren Gıdalar

Demir eksikliği vücutta çaktırmadan bir çok sıkıntı yaratırken aynı zamanda cinsel isteksizliklere de neden olabiliyor. Özellikle de bayanlarda cinsel isteği arttıran yiyecekler için de demir içeren gıdalar çok önerilir. Mercimek, kabak çekirdeği, lahana, ıspanak gibi yeşil yapraklı sebzeler ile ette çok miktarda demir vardır.

İncir Muz ve Avokado

İncir Muz ve Avokado

Eğer doğal afrodizyak etkisi yaşamak istiyorsanız önerilen gıdaların başını incir, muz ve avokado çekiyor.

Kolojen Seviyesine Dikkat!

Kolojen Seviyesine Dikkat!

Yaş geçtikçe özellikle vücudun kolojen üretimi azalır. Vücutta kolojen üretimi azalınca bu durum erkeklerde ereksiyon zorluğu, kadınlarda ise vajina kaslarında deformasyon bozukluğuna neden olabilir. Bu durum otomatikman cinsel hayatı olumsuz etkiler. Bunun için kemik suyu tüketmek ve bol C vitamini almak iyi gelecektir.

Bitter Çikolatanın Faydaları

Bitter Çikolatanın Faydaları

Çikolata sevmeyenimiz azdır. Özellikle son günlerde şeker oranı düşük olan bitter çikolatalar çok önerilir. Şeker oranı düşük olan bitter çikolata vücutta mutluluk hormonunun daha fazla salgılanmasını sağlar. Bu da cinsel hayatı çok olumlu etkiler.

Bademin Cinsel Hayat Üzerindeki Olumlu Etkileri

Bademin Cinsel Hayat Üzerindeki Olumlu Etkileri

Kavrulmamış ve tuzsuz bademin faydaları saymakla bitmez. Ancak cinsel hayat üzerinde de ciddi bir etkisi vardır. Bu nedenle hergün düzenli olarak ama aşırıya kaçmadan badem tüketmekte fayda var.

Karpuzun Cinsel Hayat Üzerindeki Etkisi

Karpuzun Cinsel Hayat Üzerindeki Etkisi

Karpuzun içinde yer alan likopen maddesi damarların gevşemesini ve kan akışının iyileşmesini sağlar. Bu durum cinsel hayat üzerinde de olumlu etkilere ve istekte artmalara neden olur.

Şunu unutmayın sağlıklı ve yeterli beslenmenin yanında sağlıklı ve yeterli bir uyku çekmek, stresten uzak durmak zaten altında başka bir neden yoksa cinsel hayatınızın renklenmesini ve normal haline dönmesini sağlayacaktır. Bu nedenle her zaman sağlıklı yaşamaya dikkat etmek gerekir.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.