OFPOF

Cilt Sağlığına Yardımcı Olan ve Gençleştiren 7 Doğal Ürün

-
1.4b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Cilt Sağlığına Yardımcı Olan ve Gençleştiren 7 Doğal Ürün
0 izlenme
-

Makyaj kullanarak değil doğanın verdiği mucizeleri kullanarak genç kalmanın yolları var...

- Domates

Domates

Domates dilimlerinden yapılmış doğal bir maske, yorgun, matlaşmış ve gerilmiş cildiniz için harikalar yaratabilir.

Yumuşak, nemli ve genç cildinizi geri almak için haftada bir kez 20 dakika boyunca domates dilimleri uygulayın. Cildinizde iltihap varsa domates suyu ile ovun. Cilt tonunuzu iyileştirmek için domates posası ve zeytinyağı kullanarak doğal bir maske hazırlayın ve sonuçlarını görün.

- Patates

Patates

Genç cilt için harika bir çözümdür. Aydınlatmada ve cildi dengelemek için kullanılabilir ve ayrıca kırışık önleme etkisi vardır.

Her gün 15 dakika boyunca bir patates maskesi uygulayın. Çiğ patates posası veya meyve suyu kullanabilirsiniz. Cilt esnekliği ve net yüz hatları için patates maskesine biraz limon suyu eklemeyi deneyin.

- Limon

Limon

Cildi beyazlatmanın ve yaş noktalarından ve akne etkilerinden kurtulmanın harika bir yoludur. Limon cilt tonunu yumuşatır ve daha parlak, daha düzgün bir cilt fark edersiniz.

Tonlamalı losyon olarak limon suyu kullanın, günlük olarak yüzünüze sürtün.

- Salatalık

Salatalık

Salatalık maskesi akne tedavisinde çok etkili bir çare. Salatalık ayrıca cildinizin canlılığını ve gençliğini de destekler.

Salatalık kesin ve yuvarlak dilimleri yüzünüze en az 15 dakika boyunca uygulayın. Bu yöntemi haftada birkaç kez kullanın.

- Bal

Bal

Bal en iyi cilt nemlendiricilerinden biri olarak bilinir. Mineraller ve diğer organik mikro elementlerden zengin olan bal, hücrenin yenilenmesini hızlandırır ve yeniler.

Balınızı yüzünüze ve boynunuza uygulayın ve 20 dakika sonra ılık su ile durulayın. Yaşlanma karşıtı bir maske yapmak için eşit oranlarda kullanın.

- Zeytinyağı

Zeytinyağı

Zeytinyağı cildinizi genç ve sağlıklı tutmak için en etkili yöntemlerden biridir. Bir damla zeytin yağı çeşitli doğal ev yapımı güzellik ürünlerinde kullanılabilir. Kırışıklık karşıtı bir etkiye sahiptir, nemlendirir ve cildinize kadifemsi bir yumuşaklık kazandırır. Zeytinyağı asla alerjiye neden olmaz.

Tonlama losyonunuz yerine sabahları ve akşamları birkaç damla zeytinyağı kullanın. Göz kırışıklıklarını gidermek için krem yerine gözlerin altında zeytinyağı ince bir tabaka uygulanabilir. Günlük yüzünüzde kullandığınız normal yüz maskesine veya kremine zeytinyağı damlası eklemeye çalışın.

- Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan cevizi yağı cildi besler, nemlendirir ve cildi sıkılaştırır. Ayrıca, pul pul dökülmüş cildi temizler ve ipeksi ve pürüzsüz hale getirir. Bu organik çare, derinize hemen görünür sonuçlar verir, cildinize taze ve genç bir görünüm kazandırır.

Hafifçe yüzünüze ince bir Hindistan cevizi yağı katın ve 5 dakika sonra bir mendille çıkartın.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.