OFPOF

7 Gün Boyunca Sarımsak ve Bal Yemenin Vücuda Faydaları

-
26.1b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
7 Gün Boyunca Sarımsak ve Bal Yemenin Vücuda Faydaları
55.361 izlenme
-

Yemeğe lezzet vermesinin yanı sıra aynı zamanda birçok rahatsızlığı tedavi eden sarimsağı çiğ tüketmek çok güçlü ve muhteşem bir ilaç etkisindedir.

Sarımsak dünya mutfaklarında en yaygın olarak kullanılan malzemelerden biri. Yemeğe güzel bir lezzet vermesinin yanı sıra aynı zamanda birçok rahatsızlığı tedavi edebilen güçlü bir gıdadır. Sarımsağı çiğ tüketmek, çok güçlü ve muhteşem bir ilaç etkisindedir. Sarımsak yüksek kan basıncını ve kolesterolü düşürür, koroner kalp rahatsızlıklarını ve kalp krizini önler. Aynı zamanda damar tıkanıklığının etkilerini azaltır. Bahar nezlesi, seyahat ishali, soğuk algınlığı, grip böcek ısırıkları ve mantar enfeksiyonları gibi günlük rahatsızlıklardan muzdaripseniz, sarımsak bu sorunlarınızda size yardımcı olabilir. Sarımsak ayrıca, osteoartrit, diyabet ve büyümüş prostat gibi rahatsızlıkların belirtilerini kontrol etmenize de yardımcı olur. Sarımsak, bağışıklık sisteminizi ve vücudunuzun toksinlerden arınma yeteneğini yükseltir. Soğan ve zencefil ile birleştirildiğinde kemoterapinin ardından toksinlerden arınmanıza yardımcı olur.

1. Çig Sarimsak ve Bal

Çig Sarimsak ve Bal

2-3 diş sarımsağı küçük küçük doğrayın. 1 kaşık bal ile karıştırın. Bu karışımı her gün tüketirseniz kendinizi daha enerjik ve daha sağlıklı hissedeceksiniz.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.