OFPOF

Ys VIII: Lacrimosa Geliştiricileri Kullanıcılardan Özür Diledi

-
46
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ys VIII: Lacrimosa Geliştiricileri Kullanıcılardan Özür Diledi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Planlandığı ve duyurulduğu üzere henüz PC versiyonunun yayınlanmayan Ys VIII: Lacrimosa video oyunun geliştiricileri özür diledi.

Nihon Falcom firması mühendisleri tarafından geliştirilen ve NIS America, Inc. Firmasının yayın haklarını elinde bulundurduğu  PlayStation 4 ve PlayStation Vita platformlarında kendine yer bulan, ardından da Steam üzerinde “Ys, 8 yılda ilk kez yepyeni bir macerayla dönüyor! Adol, batık alevi uyandırdı ve lanetli bir adada mahsur kaldı. Kurtardığı yolcular  korkunç canavarlar ile izole edilmiş adadaki gizemli yerlerde onlara meydan okumak için bir köy oluşturuyor.” lansman metni ile tanıtımı yapılan ve PC versiyonu duyurulduktan sonra ön siparişe açılan Ys VIII: Lacrimosa önce oyun severlerden ve satın alma işlemini gerçekleştiren kişilerden özür diledi ve daha sonra oyun kalitesini arttırmaya yönelik çabaların sürmesi nedeniyle yeni bir çıkış tarihi söz konusu olmaksızın ertelendiği açıklandı.

Takro Yamashita, şu şekilde duyuru yaptı "Ys VIII PC versiyonu kalitesinin kendi standartlarım tarafından kabul edilebilir bir seviyeye gelmediğini, en önemlisi de oyun severler tarafından kabul edilmediğini" belirtti.

"NIS America, Inc başkanı olarak şahsen bu büyük hata yüzünden bizzat özür dilemek istiyorum. Bu durum olmamalıydı, özellikle de Ys VIII kadar harika bir oyun için ve en iyi müşteri deneyimini sunmaya çalışan bir şirket, her adımda daha dikkatli olacağız.“ dedi.

Kaynak: www.pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık