OFPOF

Yeni The Walking Dead Oyunu Pokemon Go Tarzında Olacak

-
110
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yeni The Walking Dead Oyunu Pokemon Go Tarzında Olacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yeni duyurulan Pokemon GO tarzı mobil oyun The Walking Dead: Our World büyük bir heyecan ile beklenmeye başlandı.

iOS ve Android mobil cihazlar için duyurulan The Walking Dead: Our World, Pokemon GO mantığında konum tabanlı bir artırılmış gerçeklik oyunu olarak geliyor. AMC ve Next Level, gerçek bir oyun özelliği olmayan oyunun ilk fragmanını piyasaya sürdü, ancak hayranlara nihai üründen neyin bekleneceği konusunda genel bir fikir vermediler.

Fragmanda insanların mağazalar, parklar, hastaneler ve daha pek çok çeşitli yerlerde ölümsüzlerin savaş ordularını görülüyor. Zombi kitleleri ile mücadele etmek için, oyuncular bıçak, kılıç, tabanca ve el bombası gibi çeşitli silahlara erişebilecekler. Muhtemelen oyuncular bu silahları ekranlarına dokunarak kullanacaklar.

Zombilerle mücadele etmenin yanı sıra, oyunculara TV şovundan gelen karakterler de yardımcı olacak gibi görünüyor. Fragmandaki oyuncular, Crossbow yay silahı kullanan Daryl tarafından yönlendirilip, bir süpermarkette zombi ile mücadele etmek için Rick Grimes ve Michonne ile birleşecekler. Bununla birlikte, bu karakterlerin aslında oyunda olup olmadığı daha sonra görülecek.

Ne yazık ki, The Walking Dead: Our World oyununun henüz tam olarak açıklanan kesin çıkış tarihi yok. Fragman, oyunun "yakında" olacağını söylüyor ancak televizyon dizisinin sekizinci sezonunun başlama tarihi olan 22 Ekim ile geliştiricilerin oyunu birlikte piyasaya çıkarmayı istediği tahmin ediliyor.

The Walking Dead: Our World oyunu, şimdilik sadece iOS ve Android mobil cihazlar için geliştirilmektedir.

 

kaynak: gamerant.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık