OFPOF

Yeni Pokemon Oyunu Nintendo Switch'e Gelecek mi?

-
71
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yeni Pokemon Oyunu Nintendo Switch'e Gelecek mi?
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bundan sonraki ilk Pokémon oyunu olması beklenen Pokémon Stars, ilk olarak Nintendo Switch için gelebilir.

Pokémon Sun ve Moon'un spin-off sürümü yeni Nintendo konsoluna yani Nintendo Switch'e gelebilir ve yakın gelecekte duyurulması muhtemel. "Stars" olarak kodlanan yeni versiyon, Pokémon Red ve Blue'nun, Yellow ya da Pearl ve Diamond'ın Platinum gibi bir konsepti.

Pokémon oyun geliştiricisi Game Freak, şirketin aslında Nintendo'nun yeni konsoluna, yeni bir Pokémon oyunu yaratma yönünde internet sitesinde güçlü bir gerekçe oluşturmaya neden olan "şüphe" dolu bir iş ilanı yayınladı. Geçtiğimiz yıl Eurogamers, oyunun şu anda geliştirildiğini ve bu yıl piyasaya çıktığını söylemişti.

Pokémon Sun and Moon yani son derece popüler Nintendo RPG oyununun yeni jenerasyonu olan son Pokémon oyunu geçen Aralık 2016'da piyasaya çıktı. Game Freak, Nesil 6 Pokémon X ve Y hariç tüm nesilde spin-off sürümünü dağıtma eğiliminde. Ardından Pokémon Omega Ruby ve Alpha Sapphire, daha sonra söylenen Pokémon Z'nin peşinde.

Pokémon Stars hakkındaki söylentiler doğruysa, aynı nesil oyunlarda ayrı Nintendo konsollarını kapsayan ana hat Pokémon serisini ilk gören hayranları olacak. Ayrıca, Nintendo Switch'in 20 yıl sonra ana Pokémon macerasına ev sahipliği yapacak ilk Nintendo ev konsolu olacağı anlamına geliyor.

Kaynak: droidreport.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık