OFPOF

Yeni PlayStation VR Modeli Açıklandı

-
110
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yeni PlayStation VR Modeli Açıklandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Sony, PlayStation oyun konsolları için çıkardığı sanal gerçeklik gözlüğü modelinin yenisini bazı değişiklikler ile duyurdu.

Sony, PSVR sanal gerçeklik kulaklığının yeni bir modelini duyurdu. Bahsedilmeye değer pek bir özellik içermese de VR'de oynama genel deneyimini iyileştirmek için bir takım küçük geliştirmeler içeriyor.

Öncelikle Sony, yeni model özelliklerinin "stereo kulaklık kablolarının VR kulaklık setine ve daha ince, daha düzgün bir bağlantı kablosuna entegre olmasını sağlayan güncellenmiş bir tasarım" olduğunu söylüyor. Buna ek olarak, sanal gerçeklik setinin işlemci birimi artık HDR geçişi destekliyor; yani TV'nizde HDR özellikli içeriğin keyfini çıkarmak için PS4 ile TV'niz arasında bulunan üniteyi ayırmanız gerekmiyor. Sony, bu özelliğin yalnızca VR kulaklık kapalı olduğunda kullanılabilir olduğunu belirtiyor.

Sony henüz yeni CUH-ZVR2 modeli için bir çıkış tarihi vermedi, ancak fiyatlamanın aynı kalacağını doğruladı. Ayrıca, PSVR'nin ambalajının müşterilerin yeni sürümü ve eski CUH-ZVR1 modelini ayırt etmesine izin verecek şekilde değişeceğini belirtti. Tüm PSVR oyunları her iki versiyonda  da oynatılabilir olacak.

Yeni modelin Avrupa'ya ve Avustralya'ya gelip gelmeyeceği henüz belli değil. Sony'nin duyuru blogu sadece Kuzey amerika'dan bahsediyor ve Sony'nin Avrupa ya da Avustralya kanallarında böyle bir açıklama yapılmadı.

Kaynak: gamespot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık