OFPOF

Yeni Güncelleme ile Xbox One Beta Ring Build Yeni Özellikler Kazandı

-
63
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yeni Güncelleme ile Xbox One Beta Ring Build Yeni Özellikler Kazandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Microsoft, Xbox One Beta Ring içindekiler için "rs3_release_xbox_dev_1802.180116-1916" ismi ile yeni bir Windows 10 Build yayınladı.

Yeni build güncellemesi ile yeni özellikler geldi. Bu özelliklerin arasında "Sıradaki başarılar," "Mini oyun hubları," "Rahatsız etmeyin" gibi özellikler yer alıyor. Ayrıca hata düzeltmeleri ve performans geliştirmelerini de beraberinde getiriyor.

Güncellemenin değişiklik listesi ise şu şekilde:

"2018'de, oyunlarınıza ve başarılarınıza erişme şeklinizi etkileyen ve arkadaşlarınızın oynamaya müsait olup olmadığınızı nasıl bildireceğiniz ile ilgili yeni özellikler geldiği için çok heyecanlıyız. Önümüzdeki birkaç hafta içinde Xbox Insider programındakiler etkileşimde bulunabilecekleri ve geri bildirimde bulunabilecekleri çeşitli yeni özellikler görmeye başlayacak. İşte gelecek yenilikler:

Bu güncelleme ile Rehber bölümünde "Sıradaki Başarılar" özelliğini görebileceksiniz. Bu da bir sonraki başarılarınız için size bir oyun listesi gösterecek ve sıralayacak. Kolay bir şekilde en yakın olduğunuz başarıyı görüntüleyebilecek ve başarıyı elde edebilmek için oyunu hemen açabileceksiniz.

Mini Oyun Hubları artık Rehber'de mevcut. Bu özellikle oyun hub'ı içerisinde son oynadığınız oyunlardan harika içeriklere erişebilecek ve bu içerikler ile etkileşimde bulunabileceksiniz.

Bazen tüm dikkati dağıtan şeylerden uzak durmak ve tamamen oyununuza odaklanmak istersiniz. Bu build, "Rahatsız etmeyin" özelliğini içeriyor. Bu özellik sayesinde çevrimiçi durumunuzu değiştirebilir ve arkadaşlarınıza başka bir oyun oynamak için uygun olmadığınızı gösterebilirsiniz."

Kaynak: thewincentral.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık