OFPOF

Yeni Gran Turismo Sport Oyununun Yayın Tarihi Açıklandı

-
99
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yeni Gran Turismo Sport Oyununun Yayın Tarihi Açıklandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Geçen yılki gecikmelerden sonra, uzun zamandır beklenen Gran Turismo Sport sürümünün çıkış tarihi ve oyun hakkında yeni bilgiler yayınlandı.

Gran Turismo Sport 17 Ekim'de Kuzey amerika'da, 18 Ekim'de de Avrupa'da PlayStation 4'e geliyor. Oyunun yaratıcısı Kazunori Yamauchi, PlayStation için bir blog yazısında haberi doğruladı.

Haberler, Gran Turismo Sport'daki harika görünümlü görselleri ve etkileyici otomobil çeşitliliğini gösteren yeni bir çıkış tarihini de beraberinde getirdi. Açıkçası oyun hakkında Ekim ayında lansmanı öncesinde daha fazla bilgi duyulacak gibi gözüküyor.

Bir çeşit tanıtım amaçlı oyunculara sunulan Kampanya modu ise, çeşitli yaratıcı araçlar ve tüm araçların ve özelliklerinin ortaya çıkması hakkında daha fazla bilgi içeriyor. Oyuncuların oyunun başlangıcından önce duymak isteyeceği her şey bu modda sunulacak.

Oyunun çıkış tarihinin teyidi, tamamlanmış olan kapalı BETA aşamasından devam ediyor. Oyun yaratıcıları şimdi "oyunda son aşamalar" şeklinde açıklamalarda bulundular.

Gran Turismo Sport oyununun geçen Kasım ayında yayınlanması planlanıyordu, ancak birkaç ay önce oyunda ince ayar yapmak isteyen oyun yaratıcıları çıkış tarihini ertelediler.

Yani, GT Sport için bir süre bekliyorduk, ancak umarım buna değecektir. Sonuçta, oyun bir Gran Turismo oyununda ilk kez, grafik, fizik ve seslerin yanı sıra yeni FIA çevrimiçi şampiyonaları, pistleri, arabaları ve Porsche'leri vaat ediyor.

Kaynak: carthrottle.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık