OFPOF

Yeni Fallout 4 Güncellemesi PC İçin 58 GB Olacak

-
127
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yeni Fallout 4 Güncellemesi PC İçin 58 GB Olacak
297 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Fallout 4 güncellemesini Bethesda, PC için 58 GB boyutunda yüksek çözünürlüklü doku paketini duyurdu; PlayStation 4 Pro yaması bu hafta geliyor!

Fallout 4 için gelen son haberlere göre, bu hafta yeni bir yüksek çözünürlük paketi PC için gelecek ve ayrıca, PlayStation 4 Pro için yeni bir yama güncellemesi gelecek. Yeni güncellemeler oyunculara daha iyi bir oyun deneyimi sunacak.

Bethesda Games Studios, Steam üzerinden PC için Fallout 4 oyununa 58 GB boyutunda devasa bir yüksek çözünürlük paketini kullanıcıların beğenisine sunacak. PC kullanıcıları, Bethesda'nın DLC ile birlikte koyduğu Fallout 4 ekran görüntülerini yayınlamasının ardından yayınladığı yüksek çözünürlük paketini ücretsiz olarak indirebilirler. Ancak ilk bakışta ekran görüntülerinin yüksek çözünürlüklü pakete ait olmadığı ve daha önce satış için kullandığı tanıtım görüntülerinin aynısı olduğu görülüyor.

Ek olarak VG 24/7 tarafından bildirildiğine göre, PC kullanıcıları, Fallout 4 oyunundan daha yüksek sistem gereksinimine sahip olmak isteyebilirler.

Bu arada, Bethesda ayrıca Fallout 4 oyununun bu hafta içerisinde PlayStation 4 Pro sürümü için yeni yama güncellemesinin geleceğini duyurdu. 1.9 yama güncellemesi oyunun PlayStation Pro sürümüne yeni oyun özellikleri ve oyun içi geliştirmeler ekleyecek.

Kaynak: en.yibada.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık