OFPOF

Xbox One, Oyun Yayınlama İçin Üçüncü Parti Kamera Desteği Alacak

-
63
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Xbox One, Oyun Yayınlama İçin Üçüncü Parti Kamera Desteği Alacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Xbox One, Mixer uygulaması için üçüncü parti USB kameralara destek verecek, yeni özellik şu anda test aşamasında.

video oyunuyla ilgiliyseniz, muhtemelen iyi bir görüntü kaydı kartı, mikrofon, kamera ve XSplit veya OBS gibi yazılımlara sahip bir PC'ye sahip olabilirsiniz. Bunların hepsine sahip olmak pahalı ve biraz zor olabilir, bu nedenle Sony ve Microsoft kendi konsollarını daha iyi yapmak için yeni yollara başvuruyorlar. Xbox tarafında Microsoft, beta test kullanıcıları olarak bilinen "Insiders" için, "Preview Alpha Ring" için üçüncü parti USB kamera desteğini ekledi. Ancak sadece, şirketin Twitch'e rakip olarak çıkardığı Mixer ile çalışıyor ve sınırlı olarak sadece video yayını için çalışıyor, bu yüzden kullanıcıların konuşmak için kulaklığa veya mikrofona ihtiyacı oluyor.

Eskiden Beam olarak bilinen Mixer, Twitch'in popülaritesinin karşısında çok geride yer alıyor. Çoğu yayıncı için bu yeni özellik oldukça önemsiz olacaktır. Yine de, bu hoş bir ekleme olarak görülüyor ve birkaç tane ekstra oyuncuyu Microsoft'un yayın platformunu denemek için ikna edebilir. Bu yeni destek Twitch, Youtube, Facebook ve diğerlerini de benzer destekler eklemeye ikna edebilir. Bu Microsoft'a oyun konsolu dünyasındaki rakibi Sony karşısında yardımcı olacaktır.

Mixer topluluğunun bir üyesiyseniz yeni haber sizi sevindirecek. USB web kamerası desteği şimdi Insiders'e aktarıldı ve önümüzdeki haftalarda deneme aşaması tamamlanabilir. Bir blog yazısında ekip, Xbox One sahiplerinden bu özelliği herkese rahatça sunmadan önce geri bildirim almaya ihtiyaç duyacaklarını belirtti.

kaynak(gearsofbiz.com)


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık