OFPOF

Xbox One İçin Büyük Bir Güncelleme Yayınlandı

-
54
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Xbox One İçin Büyük Bir Güncelleme Yayınlandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Microsoft Xbox One için önemli bir güncelleme yayınladı ve konsola akıcı iyileştirmeler ve güncellenmiş bir Giriş ekranı ekledi.

Microsoft, Xbox One oyun konsolu için büyük bir güncelleme yer aldı ve arayüzü büyük oranda değiştirdi.

Microsoft tarafından yayınlanan güncelleme, Ana Ekran arayüzünü geliştirerek UI'yı basitleştiriyor ve sistem performansını artırıyor. Ayrıca, kullanıcıların oynadıkları oyuna dayanan dinamik bir arka plan da dahil olmak üzere yeni özellikler ekliyor.

Denetleyici üzerindeki Xbox düğmesine basmak, düzenlenmiş ve değiştirilmiş Xbox guide bölümünü ekranın solunda göstermeye olanak sağlıyor.

Yeni guide düzenlemesi kullanıcıların oyunlara, uygulamalara, müzik, ekran görüntüleri ve video kaydına erişmelerini kolaylaştırıyor.

Güncelleme ayrıca oynatılan oyuna dayanan yeni bir başarı izleyici ve sesli komutlarla kontrol edilebilen bir Cortana özelliği içeriyor.

Kullanıcılar, Xbox oyunlarını doğrudan guide bölümüne girerek gerçekleştirebiliyor ve bir düğmeye dokunarak son beş dakikalık oyunun videosunu kaydedebiliyor.

Ek özellikler arasında, iki denetleyicinin tek bir giriş aygıtı olarak işlev görmesine izin veren Copilot, herhangi bir oyun için kooperatif kontrollerinin eklenmesi yer alıyor.

Kaynak: mybroadband.co.za


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık