OFPOF

Xbox One İçin 2017 Yılının En İyi 5 Oyunu Belirlendi

-
180
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Xbox One İçin 2017 Yılının En İyi 5 Oyunu Belirlendi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Xbox One yoğun bir yıl geçirmemiş olsa bile yine de Xbox One oyuncuları için pek çok oyun piyasaya sürüldü..

2017 yılında sadece Xbox One'a özel pek fazla oyun çıkmadı. Fable Legends ve Scalebound gibi beklenen oyunların iptal edilmesi ve Crackdown 3'ün ertelenmesi Microsoft'a zorlu günler yaşattı. Ancak yine de 2017 yılında çıkan bazı Xbox One oyunları oynamaya değerdi. Geçtiğimiz hafta yeni yıla girilmesinin ardından Gaming Bolt da 2017 yılının en iyi beş Xbox One oyununu seçti.

5. Forza Motorsport 7

Bir Xbox klasiği olan Forza serisi yeni bir yarış oyunu ile geri döndü. Pek çok güzel araba ve nefes kesen pisti ile oyuncuların ilgisini çeken oyunda yer alan modlar çok beğenildi ve oyunu Xbox One için en iyi yarış oyunları arasına sokmayı başardı.

4. Halo Wars 2

Bir başka Xbox klasiği olan Halo Wars, ikinci oyunu ile konsollara geri döndü. The Creative Assembly ve 343 Industries tarafından geliştirilen oyun, çevrimiçi modu ile dikkat çekiyordu.

3. Tacoma

Gone Home oyununun geliştiricisinin yaptığı Tacoma, öykü tabanlı bir macera oyunu. Oyunun başarısındaki sır performansında veya karakterlerinde olmasa da anlatılan hikaye oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı.

2. Super Lucky's Tale

Microsoft aslında platform oyunları ile bilinmese de Super Lucky's Tale, Xbox One'da ses getirmeyi başardı. Lucky isimli ana karakter üzerine odaklanan oyun geçtiğimiz yılın en beğenilen oyunlarından birisi oldu.

1. Cuphead

Fleischer Studios animasyonunun kaçma ve saldırma odaklı platform oyunu ile bir araya gelmesi ile oluşan Cuphead oyunu, geçtiğimiz yılın en çok ilgi çeken yapımları arasında yer aldı.

Kaynak: gamingbolt.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık