OFPOF

Xbox Kumandalarının Şarj Cihazları Yanık Tehlikesi İçin Geri Çağrıldı

-
103
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Xbox Kumandalarının Şarj Cihazları Yanık Tehlikesi İçin Geri Çağrıldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Tüketici Ürünü Güvenliği Komisyonu, Xbox kumandalarının şarj cihazlarının aşırı ısınabileceğini ve zararlı olabileceğini söylüyor.

''Energizer'' markalı şarj cihazları yanma kokusu vermeye başlayabilir. Bu yüzden Tüketici Ürünü Güvenliği Komisyonu, Xbox kumandalarını yeni Energizer şarj cihazlarıyla beraber kullanmayı bırakmanız gerektiğini söyledi.

Şarj cihazları, Şubat 2016'dan Şubat 2017'ye kadar 40 USD karşılığında Best.com, GameStop, Amazon.com ve diğer mağazalarda tüm dünyada satışa sunulmuştu.

Şirket, yanma kokusu veren şarj cihazlarının plastik kapağının aşırı ısınması ve deforme olması üzerine tam 24 adet rapor aldı.

video oyun denetleyicileri söz konusu şarj cihazlarının, XBOX ONE oyun konsolu kumandalarını şarj etmek için kullanılan Energizer XBOX ONE 2X Akıllı Şarj Cihazlarını içerdiğini söyledi. Şarj cihazları siyah renkte, plastik malzemeden yapıldığı ve şarj cihazlarının ölçülerinin ise yaklaşık olarak 3.5 inç uzunluğunda, 5 inç genişliğinde ve 11 inç boyunda olduğu belirtildi. Şarj cihazının etiketinde "Energizer®" yazılı şirket logosu basılı. Şarj cihazlarının altına ise 048-052-NA numaralı baskı yapılmış olduğuna yönelik açıklamalarda bulunuldu.

Kullanıcılar, Pazartesi'den Cuma gününe kadar gece saat 24:00'a kadar ABD üzerinden Performans Tasarımı Yapan Ürünler bölümüyle iletişime geçebilecek veya www.pdp.com adresinden çevrimiçi olarak ''Geri Ödeme ve Emniyet İçin Geri Çağırma'' seçeneğini seçerek iletişim kurabilicekler.

Kaynak: kwch.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık