OFPOF

Xbox İçin 350'nin Üzerinde Oyun Büyük İndirime Girdi

-
129
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Xbox İçin 350'nin Üzerinde Oyun Büyük İndirime Girdi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Xbox 2017 yılı Spring Sale etkinliği kapsamında Overwatch, Battlefield 1 ve Fifa 17 dahil olmak üzere birçok oyunda indirim fırsatı sundu.

Yıllık Xbox Spring Sales geldi ve bu etkinlik Microsoft, Xbox One ve Xbox 360 oyunlarının yanı sıra filmler ve TV şovları, müzik, uygulamalar ve hatta Xbox aksesuarları için büyük indirimler sunuyor. Satış birkaç gün önce başladı ve 17 Nisan'a kadar sürecek.

Xbox One için indirimlerle sunulan birçok başlıklardan bir kısmı "Overwatch", "Sunset Overdrive," and "Deus Ex: Mankind Divided." Xbox 360 için ise "Mass Effect," "Lost Odyssey" ve çok daha fazla oyun indirime girdi. Fiyatlar Xbox mağazasında görüntülenebilir.

Xbox web sitesindeki habere göre, PC oyuncuları, Spring Sales sırasında bir Dizi Windows 10 oyununda da indirimin keyfini çıkarabilir. Bu oyunlar arasında "Halo Wars 2", "Fallout Shelter", "Forza Horizon 3" ve çok daha fazlası yer alıyor. Bu oyunlar Windows Mağazasından satın alınabilir.

Xbox sahipleri, Spring Sales etkinliğinde sunulan indirimlerden yararlanabilmek için bir Xbox Live Gold aboneliği almak zorunda değiller, ancak abonelik sahibi olanlar çeşitli Xbox oyunlarında daha büyük fiyat indiriminden yararlanabilecekler. Yüzde 67'ye varan oranda oyunların sunulduğu etkinlikte Xbox Live Gold üyeleri yüzde 10 daha fazla indirime sahip olabilecek. Herkes ek yüzde 10 indirimden yararlanmak için Altın aboneliğini alabilir ve iyi haber şu ki, 17 Nisan'a kadar insanlar ilk ay için yalnızca 1 dolara mal olacak Gold üyelikten faydalanabilirler.

Kaynak: christiantoday.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık