OFPOF

Xbox Games with Gold Mayıs Ayı İçin Ücretsiz Olan Oyunları Duyurdu

-
80
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Xbox Games with Gold Mayıs Ayı İçin Ücretsiz Olan Oyunları Duyurdu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Xbox Games with Gold üyeleri, bu Mayıs ayında ücretsiz olarak gelecek olan yeni oyunları oynamak için sabırsızlıkla bekliyorlar.

Geçtiğimiz hafta Cuma günü Xbox blog'un Xbox wire editörü olan Mike Nelson, Mayıs ayında Xbox Games with Gold için verilecek ücretsiz oyunların isimlerini açıkladı. Nelson, oyunculara üyeleri için sakladığı oyunlar ile Mayıs ayında macera, dövüş ve gizem dolu bir ay vaat ediyor. Buna ek olarak Xbox One konsollarının sahipleri, Microsoft'un geriye dönük uyumluluğu ile dört oyunın keyfini çıkaracakları için daha fazlasına sahip olabilecekler

1 Mayıs - 30 Mayıs tarihleri ​​arasında oyuncular Xbox One'da "Giana Sisters: Twisted Dreams - Director's Cut" oyununun keyfini çıkarabilecekler. Platform oyunu, oyuncuların farklı düşman ve bölüm sonu canavarları ile bulmaca ve savaşı çözdükleri 33 farklı seviyede gezinmelerine olanak tanıyor.

Öte yandan, "Lara Croft and the Temple of Osiris" 16 Mayıs'dan 15 Haziran'a kadar Xbox One'da abonelere ücretsiz sunulacak. Aksiyon-macera serisinin devam oyununda oyuncuların bulmaca çözme, tapınak keşfetme, tuzaklardan kaçınma ve Mısır döneminden düşmanlarla savaşma konusunda birlikte çalışmalarına imkan veriliyor.

Bu arada, "Star Wars: The Force Unleashed" oyunu 1 Mayıs - 15 Mayıs tarihleri ​​arasında Xbox 360 ve Xbox One kullanıcıları için hazır olacak. oyun, "Star Wars Episode III: Revenge of the Sith" ve "Star Wars Episode IV: A New Hope" filmleri arasındaki zamanı keşfetmeyi sağlıyor. Burada oyuncular karanlık tarafta olabilecek ve Jedi güçlerini yok etmek için eğitilecekler.

"LEGO Star Wars: The Complete Saga" oyunu da hem Xbox 360 hem de Xbox One konsolları için 16 Mayıs - 31 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz olarak indirilebiliyor. Oyun, oyuncuların blokları kullanarak inşa etmenin keyfini çıkarmasının yanısıra "Star Wars" serisinden farklı karakterler ile savaşmaya izin veriyor.

Kaynak: christiantoday.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık