OFPOF

X4: Foundations İçin İlk Trailer Geldi

-
51
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X4: Foundations İçin İlk Trailer Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Egosoft'un X serisinin devamını sürdüreceği X4: Foundations iddialı grafikler ile geliyor.

Egosoft'un uzay simülatörleri olan X serisi oldukça güçlü bir kitleye sahip. X2 ve X3 oldukça beğen toplamıştı ama hem grafik olarak biraz daha düşük kalitede olduğu düşünülüyordu ancak X4: Foundations hem grafiği hem uzay boşluğundaki uzun ve macera dolu senaryosu ile dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor.

X4, selefleri gibi, oyuncuların tek kişilik savaş uçaklarından büyük yük gemilerine ve büyük gemilere kadar değişen gemilerin kontrolünü almalarını sağlayan bir dış mekan sanal alan oyunu olacak.

Fabrikalar ve istasyonlar inşa edilebilir ve kontrol edilebilir, yeni teknolojiler araştırılabilir ve savaşlar savaşabilir ya da uzayda dolaşarak, bulup ticaret yapacak ilginç şeyleri aramak için bir şeyler yapabilirsiniz.

Egosoft'dan Owen Lake yaptığı açıklamada 'X4, "çok daha dinamik bir evrene" vaad ediyor.' dedi ve sözlerine şöyle devam etti "Filolarını yönetmek, güçlerini arttırmak, yeni alanlar inşa etmek, mekan fethetmek konusunda AI'ya çok daha fazla yetenek verdik ve bu oyunu harika bir hale getirdi" dedi. Resmi internet sitesinde devamlı olarak detay haberleri yayınlasa da oyun için henüz resmi çıkış tarihi açıklanmadı.

Kaynak: www.pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık