OFPOF

Wwe 2k18 Oyunu ile İlgili Yeni Haberler Geldi

-
358
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Wwe 2k18 Oyunu ile İlgili Yeni Haberler Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

'WWE 2K18' PlayStation 3'te Xbox 360'da gelmeyecek ve oyunun PC sürümü ise daha yüksek özellikler isteyecek.

Popüler Amerikan güreşi oyununun bu yılki sürümü olacak olan "WWE 2K18", eski jenerasyon konsollar olan PS3'e ve Xbox 360'a ilk kez gelmeyecek. Oyunun PC versiyonu da yüksek spesifikasyonlar talep edecek.

Eski nesil konsollarını artık desteklemeyecek yeni "WWE 2K18" oyununda hayranların geribildirimlerine dayalı bazı önemli değişiklikler bekleniyor. Bu ise Sportskeeda'ya bildirildiğine göre serinin bu özelliğe sahip ilk oyunu olacak.

Kaynak, "Değişikliklerin ne olduğunu söyleyecek konumda olmadığımız için, bunu gerçekten tartışamayacağım," dedi, ancak oyunun belirli yönlerini iyileştirmek için sosyal medya yoluyla birçok öneri aldıklarını da belirtti.

Öte yandan, oyun hala Microsoft Windows, PS4 ve Xbox One'da piyasaya çıkacak ancak PC sürümü daha yumuşak ve kesintisiz bir oyun için 8 GB RAM gerektirecek. Ancak bu bilgi henüz resmi olarak doğrulanmadı, fakat yakında oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek uzun sürmeyecektir.

İlk resmi ayrıntıların Electronic Entertainment Expo (E3) 2017'de 2K Sports tarafından açıklanacağı tahmin ediliyor. Güreş meraklıları, geçen yıl olduğu gibi, bu haziran ayında yıllık prestijli oyun etkinliğinde oyun fragmanını ve yayın tarihini sabırsızlıkla bekleyebilirler.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık