OFPOF

World Of Warships, Yeni Gemi Güncellemesi Aldı

-
65
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
World Of Warships, Yeni Gemi Güncellemesi Aldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

World of Warships oyunu severler, dün itibari ile Steam üzerinden Avustralya HMAS Vampir gemisi güncellemesi aldı.

Kıbrıslı Wargaming şirketi tarafından 17 Eylül 2015'te yayınlanan deniz savaşı temalı multiplayer online oyun World of Warships yeni gemi güncellemesi alıyor. BigWorld oyun motoru ile çalışan, Tactical shooter türündeki video oyun World of Warships, Peter Poray-Koshits tarafından tasarlanmış ve Wargaming, Lesta Studio firmalarının ortaklığı ile geliştirilmişti. Microsoft Windows, Mac OS, macOS platformlarında oynanabilen video oyun Steam üzerinden de satın alınabiliyor.

Avustralya HMAS Vampir gemisi adına sahip yeni bir gemi ile oyun severler, oyunun çok daha eğlenceli hale geleceğine inanıyor.

Steam üzerinden “Tarihi 200 gemiden birinin dümenine geçerek, strateji ve gerçek zamanlı çatışmanın heyecan verici bir denge oluşturduğu, destansı deniz savaşlarını yaşayın. Filonuzu işaret sancakları, kamuflaj, modifikasyonlar, yetenekli komutanlar ve daha fazlası ile donatın!” metni ile tanıtılan ve ücretsiz bir şekilde oynanabilen video oyun orta seviye sistem gereksinimleri ile de hemen hemen her PC’de artık oynanabiliyor.

Yeni güncelleme konusunda firma şu açıklamalarda bulunuyor; “Kraliyet İngiliz Deniz Kuvvetleri'nden el değiştiren HMAS Vampir Gemisi 1933'te Kraliyet Avustralya Deniz Kuvvetleri'ne geçiş sağlar. Artık bu heyecanı oyun içerisinde yaşamanın zamanı geldi.”

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık