OFPOF

Wonder Boy: The Dragon’s Trap Oyun İncelemesi

-
170
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Wonder Boy: The Dragon’s Trap Oyun İncelemesi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Wonder Boy: The Dragon's Trap eski heyecanı tekrar yaşatmak için Switch'e yenilenerek geri döndü.

Wonder Boy: The Dragon's Trap Başlangıçta Westone Bit Entertainment tarafından geliştirilen, yeni nesil renkler ve yeni düzenlenmiş bir soundtrack ile mevcut nesil konsollara açıldı. 1989'da Sega tarafından Master System için yayınlanan Turbo Grafx-16 / PC Motoru ve oyun Gear'ı üzerinde nihayet bu isme karar verildi. Bu başlık Wonder Boy serisinin üçüncü senaryosunun ünvanını taşıyor ancak önceki oyunlardan haberdar olmak zorunda olmadığınız için endişe etmenize hiç gerek yok.

Dönüşüm odaklı bu oyunda, dönüşümlerinizi tamamladığınızda oyunun farklı alanları sizin için kullanılabilir hale gelecektir. Aradığınız alanlarda geniş bir ürün yelpazesi var ancak bazı aşırı kullanılmış özellikler oyun yaşını kaba bir şekilde ortaya koyuyor.

Eski bir oyunu yeniden oluştururken kendinize sormanız gereken en zor soru "orijinaline ne kadar sadık kalmanızdır?" Bu durumda verilen cevap nedir? "Bundan daha az sadık." Eski donanımın sınırlamaları ile seviye tasarımı bazen karmaşıklığı feda etmek zorunda kalıyor. Bununla birlikte, sıfırdan başlama şansı verildiğinde, tutkulu yeni bir geliştirme ekibinin daha yorgun aşamalardan bazılarını yineleyebileceğini görmek güzel olur. En iyi platformlamanın bazıları, Lizardcube tarafından geliştirilen oyun sonrası bölümde bulunacak ve geri kalanıyla daha sıkışmadığı için sinir bozucu hale gelecektir. Daha geniş bir ölçekte, Wonder Boy'un yarı-bağlamsal dünya haritası ziyaret edeceğiniz kulenin sarsılma düzeni, neredeyse onun görüntüsünden rahatsız oluncaya kadar tekrar gözden geçirmenizi sağlayacak.

Kaynak: culturedvultures.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık