OFPOF

Witcher 3 İçin Primal Needs Modu Geliyor

-
128
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Witcher 3 İçin Primal Needs Modu Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Witcher 3'ü bir hayatta kalma oyunu haline döndürecek Primal Needs modu merakla bekleniyor.

Witcher 3 taraftarları bir süre Geralt'u kalkan kullanmalarını sağlayan bir modeli vurgulamak için oldukça sert bir şekilde dövmüşlerdi, Witchers'ın kalkanla hiç uğraşmadığına dair oldukça yaygın bir bilgi var. Bu nedenle yeni geliştirilen Primal Needs modu, The Witcher 3'ü Geralt'ın yemesini, içmesini ve yorulmayı yönetmesini isteyerek bir hayatta kalma oyunu haline getiriyor. Böylelikle oyun bambaşka bir heyecan ile bizlere gelecek.

İlkel İhtiyaçlar modu açlığınızın, susuzluğunuzun ve yorgunluğunuzun durumunu göstermek için HUD'nızda küçük bir renk kodlu ekranla birlikte gelir ve bu kadar sıklıkla yiyip içmenin yanı sıra biraz derinliği vardır. yemek birkaç gün içinde tükenir ve açlık çekerken, bir zamanlar yaptığı kadar kolay bir şekilde iyileşmez olacak.

Susuzluk ölçümü açlıktan daha çabuk tükenir, ancak içki içmekle daha çabuk doldurulacak ancak bu sefer de dayanıklılık problemleri ortaya çıkacak.

Kontrolsüz yorgunluk, bu arada savaş esnasında işleri daha zor hale getirebilir, sprint etmemekten, kaçmaktan ve engellemekten alıkoyabilir ve eğer gerçekten yorulursa koşamayacak ve yavaş haraket etmek zorunda kalacak.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık