OFPOF

Watch Dogs 2 İçin Nisan’da Güncelleme Geliyor

-
65
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Watch Dogs 2 İçin Nisan’da Güncelleme Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ubisoft firması hem Nisan hem de Mayıs aylarında yeni güncelleme paketleri yayınlayacaklarını açıkladı.

Henüz piyasaya sürülmeden önce hem yayınlanma tarihi hem grafik kalitesi hem de senaryosu için çok kez sabırsızlık yaşayan oyun severler Watch Dogs 2 oyununa 15 Kasım 2016 tarihinde kavuşmuşlardı.

Dünyanın en popüler oyun üreticisi ve geliştirici firmalarından biri sayılan Ubisoft tarafından geliştirilen Watch Dogs 2, Ubisoft Montreal, Ubisoft Reflections, Ubisoft Bucharest, Ubisoft Paris, Ubisoft Toronto katkılarıyla son halini almıştı. PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows platformlarında oynanmaya açık Watch Dogs 2 için yeni geliştirmeler yapılacağı duyuruldu.

Ubisoft geçtiğimiz saatlerde içerik yol haritası biçiminde yeni bir yol güzergahı belirledi. Böylelikle yapılacak geliştirmeler için önceden haberdar olunacak.

Showdown olarak adlandırılan yeni bir PvP ekibi modunun yanısıra çok oyunculu motokros, eKart ve drone yarışları da dahil olmak üzere birçok yenilik Nisan ayında Watch Dogs 2 oyuncuları için indirilmek üzere online olarak sunulacak.

Bu arada Mayıs ayında, Moscow Gambit şeklinde yeni bir tek kişilik görev ekleyecek olan altı uzlaşmaz DLC paketi, altı tane tek oyunculu yarışma zamanı denemesi (liderler ile) ve bir grup giyim seti de eklenecek.

Kaynak: gamespot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık