OFPOF

Video Oyun Astroneer, Güncelleme Aldı

-
73
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Video Oyun Astroneer, Güncelleme Aldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Astroneer, araştırma ve güç sistemlerinde büyük değişiklikler yapan güncelleme ile indirim de aldı.

İlk olarak 16 Aralık 2016 tarihinde piyasaya sürülen System Era Softworks firması mühendisleri tarafından geliştirilen ve oyun moturu olarak da Unreal Engine'i kullanmaya başlayan yine System Era Softworks firmasının yayın haklarını da elinde bulundurduğu, Jacob Liechty tarafından tasarlanan ve hayata kavuşturulan video oyun Astroneer; Xbox One, Microsoft Windows platformlarında kendine yer buluyor ve oyun severlerin iyi bir alternatif seçeceği oluyor.

Steam üzerinden “Uzak dünyaları keşfet ve yeniden şekillendir! Astroneer, 25. yüzyılda geçen ve oyuncuların uzak uzayın sınırlarını keşfettiği ve bu arada zengin olma umuduyla hayatlarını ve kaynaklarını çetin şartlarda tehlikeye attığı bir mücadele oyunudur.” metni ile tanıtılan video oyun Astroneer geçtiğimiz gün araştırma ve güç sistemlerinde büyük değişiklikler yapan güncelleme aldı. Geliştiriciler tarafından duyurulan güncelleme paketi Steam sahiplerine ulaştırıldı bile.

Bu yeni güç sistemi sayesinde, oyuncular çıkışlarını artırmak için araştırma odalarında yeni geliştirmeler ve hız denemeleri yapabilirler. Ancak araştırma konusu olarak seçilen bir şeyi iptal etmeden araştırma sürecini durduramıyorsunuz. Araştırma güncellemesi ayrıca kullanıcı arayüzüne birkaç kullanılabilirlik ayarlaması da ekliyor.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık