OFPOF

Trove, Playstation 4 ve Xbox One Üzerinde Resmi Olarak Tanıtıldı

-
103
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Trove, Playstation 4 ve Xbox One Üzerinde Resmi Olarak Tanıtıldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Binlerce benzersiz dünya kurulan Trove, artık Xbox Store ve PlayStation Store'da ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Trion Worlds, PlayStation 4 ve Xbox One oyuncularını başarılı Open Beta süresince her zaman en büyük ücretsiz oynanabilir konsol sürümlerinden biri haline getiren Trove'un epik blok oluşturma macerasına davet ediyor. Trove'un muazzam, voksel dünyaları, Open Beta süresince yaklaşık 5 milyon konsol oyuncusunu zaten büyülemişti ve Trion, resmi lansmanla milyonlarcayı daha beklemeye başladı.

Trion Worlds CEO'su Scott Hartsman, PlayStation ve Xbox One'daki Open Beta süresince Trove topluluğunun heyecan ve coşkusuyla içten içe büyüyoruz" dedi. "Trove konsolunda oyuncuların binlerce benzersiz dünya kurdukları ve on milyonlarca saat resmen piyasaya sunulmadan oyuna girdikleri inanılmaz bir başlangıç ​​yaşanıyor" dedi.

Trove, bu aksiyon MMO'sunda maceraya çıkmak için birçok yolu açıyor:

Master 14 benzersiz sınıflar - Her karakter sınıfı Candy Barbarian'dan Boomer Ranger'a, Pirate Captain'den Shadow Hunter'e kadar farklı oyun stilleri ve yeteneklerine sahiptir.
Destan dünyalarını inşa edin - Çöldeki engebeli jeodezik kubbelerden gökyüzündeki muhteşem kalelerden Trove'daki imkânlara sınır yoktur.
Toplama ve özelleştirme - Birçoğu Trove topluluğu tarafından yaratılan binlerce tahsil silahı, kostüm, şapka, bağlama yeri, kanat ve daha birçok seçenekle eşsiz görünümler oluşturun.
Sonsuz bir heyecan evrenini keşfedin - Kentaurlar ve neon ışık devrimleri gibi görkemli dağların üstündeki tamamen tahrip edilebilen alemleri keşfedin, SS Dutchman hayalet gemisinde okyanusa girin ya da yangın soluyan ejderlerin sırtında patlatın! Hazine Adası'ndan evcilleşmemiş vahşileri Candiano'ya, tatlı dişli Candy Barbarların evine teslim edin.

Kaynak: gamasutra.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık