OFPOF

Total War: Warhammer 2, Hırsızlığa Uğradı

-
82
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Total War: Warhammer 2, Hırsızlığa Uğradı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

28 Eylül’de oyun raflarındaki yerini almaya hazırlanan video oyunun kopyalarını taşıyan tır soyguna uğradı.

Kollektör baskısının kopyalarını taşıyan bir teslim vantilatörü, İngiltere'deki Milton Keynes'deki değerli karayollarında henüz kimliği belirlenmemiş soyguncular tarafından çok kısa süre içerisinde soyuldu. Serpent God Edition'ın yalnızca 7.000 kopyası oluşturuldu, ancak Creative Assembly  oyun severlerin herhangi bir endişeye kapılmaması gerektiğini durumun kontrol altında olduğunu gerekli şikayetlerin, araştırmaların ve çalışmaların yapıldığını belirtti ve oyunun 28 Eylül’de yayınlanması ile ilgili hiçbir olumsuz bir şeyin olmadığını ve planlanan her şeyin devam edeceğini belirtti.

Total War marka yönetmeni Rob Bartholemew, "Serpent God Edition'a ön sipariş veren oyun severlerin, bu olayın kopyalarını almak için onları etkilemeyeceğini ikna etmek istiyoruz." dedi. "Başlatılmadan önce elde edilen oyunların kopyaları, oyun başlatılış gününde saat 08.00'da aktif hale gelene kadar oynanamaz. Lütfen korsan oyunları satın almayın.” dedi.

Serpent God edition'ın her bir kopyası £ 100 tutarında olup oyunun yanı sıra bir Slann bulmaca küre, oyulmuş diş totemleri, kanvas harita, Saurus Warrior Blade USB, bir sanat kitabı, içeriden öğrenen bir strateji kılavuzu ve yeni Race Pack DLC’si de taşıma esnasında oradaydı.

Kaynak: www.pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık