OFPOF

The Witcher 3 İçin Demo Shield Mode Yayınlandı

-
85
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
The Witcher 3 İçin Demo Shield Mode Yayınlandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yeni mod sayesinde Geralt kalkan ve zırh kullanabilir hale getirildi ve trailer yayınlandı.

19 Mayıs 2015 ilk defa piyasaya sürülen ve CD Projekt RED firması tarafından geliştirilen, PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında oynanabilen The Witcher 3 için yeni bir mod üzerinde çalışıldığı birçok oyun inceleme ve haber sitesi tarafından doğrulanan bir iddia olmuştu. Şimdi ise geliştirici CD Projekt RED resmi bir trailer ile birlikte Shields adı verilen yeni bir mod demosu yayınladı.

Artık bu mod ile birlikte 40’tan fazla kalkan kullanabilme imkanı olacak ve saldırıları engellemek daha kuvvetli hale gelecek.

Ayrıca düşmanlardan da elde edilebilecek yeni malzemeler ile geliştirmeleri de yapılmış görülüyor. Özellikle kalkanlarda büyük geliştirmeler yapıldığı gözler önünde diyebiliriz.

Bu yeni modun demo sürümüne ulaşmak için ise oyun içerisindeki Seçenekler menüsünden kolay bir şekilde erişim gerçekleştirilebilecek. Kalkanların yanısıra demo trailer görüntülerinde zırhlar da oldukça kaliteli ve kuvvetli görünüyor diyebiliriz. Geralt’ın kalkan ve zırh kullanmasına izin veren bu yeni mod, oyuna yeni bir heyecan katıyor diyebiliriz. Şimdiden çok sayıda The Witcher 3 oyuncusu Shields modu demosunu denemeye başladı bile.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık